پس از کشتن دوست حامله خود شکمش را شکافت و جنین او را دزدید

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

در روزهای گذشته بازجویی از دختر ی جوان 27 ساله‌ به نام «تیلور پارکر» که ساعاتی پس از ارتکاب جنایتی چندش آور در منزل دوست آمریکایی خود، دستگیر شد، فضای مجازی و رسانه‌ای آمریکا را به خود مشغول کرد.

این دختر دو سال پیش در فیسبوک به صورت مجازی با یک دختر آمریکایی آشنا و سپس دوستی مجازی آنها به واقعیت تبدیل شد. آنها چند بار همدیگر را ملاقات می‌کنند تا اینکه پارکر متوجه شد که «ریگان سیمونز مادر کودکی 3 ساله است و بار دیگر آبستن جنینی 8 ماهه شده است که در 10 دسامبر آینده متولد خواهد شد. حسد پارکر با خواندن این مطلب از فیسبوک بشدت تحریک شد تا اینکه دوست حامله خود را به دامی خونین کشاند.

Advertisement

پارکر صبح جمعه گذشته، دوست دختر ریگان را به خانه خود در شهر نیو بوستون در نزدیکی تگزاس درمرز با ایالت اوکلاهما ملاقات کرد.این اولین دیدارش با ریگان 21 ساله در منزل او بود. او هدیه برای نوزاد به دنیا نیامده او نیز با خود داشت . در جریان گفت‌و‌گو که العربیه نتوانست مضمون آن را در رسانه‌ای آمریکایی از جمله سایت روزنامه محلی «دیلی بیست» بیابد، پارکر نقشه شیطانی خود را که از قبل آماده کرده بود در مورد ریگان اجرا کرد.

پارکر به ناگهان با ضربات متعدد چاقو به جان ریگان افتاد و جسد غرق در خون او که بر زمین افتاده بود را از ناحیه شکم درید و رحم او را پاره کرد و جنین را بیرون آورده و به سوی بیمارستان رو به فرار نهاد. او بیمارستان نزدیکی در شهرک ایدابل مجاور اوکلاهما در مرز با تگزاس را انتخاب کرد. زمانی که خودروی او به این شهرک نزدیک شد، با صحنه سازی سعی کرد تا پلیس راه او را متوقف کند. او سرعت خود را بیش از سرعت مجاز بالابرد و وقتی پلیس او را متوقف کرد به پلیس گفت: « به موقع رسیدی». او از پلیس درخواست کمک کرد . پارکر وانمود کرد که وضع حمل کرده و با خودروی خود راهی بیمارستان بوده تا وضع حمل کند اما درد زایمان قبل از رسیدن به بیمارستان خارج از تحمل او شده است . پلیس هم درخواست او را پذیرفت و آمبولانس را برای بردن او به بیمارستان درخواست کرد.کارکنان بیمار ستان هم مانند پلیس فکر کردند که پارکر وضع حمل کرده است. او می‌گفت که نوزادش دچار تنگی نفس است .در بیمارستان »مموریال هاسپیتال»، پارکر و نوزادش را در اتاقی بستری کردند و دکتر وارد شده و متوجه شد که نوزاد جان باخته است. این در حالی بود که پلیس این جنایت و هویت قربانی را شناسایی کرده و سریعا نتیجه گرفته بود که جانی کسی جز دوست مقتول پارکر نیست.

پارکر به جنایت خود اعتراف کرد و روز چهارشنبه 14 اکتبر از زندان همان شهرک به زندانی دیگر در شرق تگزاس انتقال یافت. مجازات قتل عمد درجه اول، حبس ابد است ولی مهمترین موضوعی که هنوز روشن نشده این است که چطور پلیس توانست درکمتر از 5 ساعت، این جنایت را کشف و عامل آن را دستگیر کند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم