جهش قیمت مرغ در تهران تا مرز هر کیلو 26هزار تومان

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

قیمت مرغ گرم روز پنج‌شنبه 15 اکتبر در سطح شهر تهران افزایش یافت و هر کیلو با قیمت حدود 26هزار تومان در بازار عرضه می‌شود.

ایسنا با اعلام این خبر افزود: ابتدای مهرماه قیمت مرغ گرم در خرده‌فروشی‌های سطح شهر تهران 18 تا 19هزار تومان بود که با افزایش قیمت حدود 4 هزار تومانی در اواسط مهرماه به 21 تا 22هزار تومان رسید و در حال حاضر قیمت این کالا در خرده‌فروشی‌های سطح شهر تهران به مرز 26هزار تومان رسیده‌است. مرغداران علت گرانی را افزایش هزینه‌های تولید عنوان کرده‌اند.

در همین حال حشمت‌الله فلاحت‌پیشه نماینده سابق مجلس طی یادداشتی در شماره امروز روزنامه آرمان خواهان مذاکره به آمریکا شد و نوشت: تحریم‌های اعمال شده به سود کاسبان تحریم تمام می‌شود. با اینکه بودجه لازم کنار گذاشته شده و به افراد خاصی داده شده برای اینکه مایحتاج مردم تأمین شود، ولی با نوساناتی به مردم تحمیل می‌شود و فقط کاسبان تحریم هستند که دارند سود می‌برند.

این در حالیست که رئیس کل بانک مرکزی ایران گفته: فشارها تا سه هفته آینده به اوج خود خواهد رسید.

همتی با بیان این موضوع که تحریم‌ها در چارچوب فشار حداکثری دولت آمریکا به تدریج علیه ما عملیاتی می‌شود، با عقب‌نشینی از سخنان گذشته خود مبنی بر پایین آمدن قیمت دلار گفت: من عرض کرده بودم که شرایط بسیار پیچیده و در حال تغییر است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم