النصر دوباره از پرسپولیس شکایت کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

باشگاه النصر سعودی که پس از بازی نیمه نهایی مقابل پرسپولیس اعلام کرد که به علت استفاده از چند بازیکن جدید غیرقانونی در ترکیب پرسپولیس، از این تیم شکایت می‌کند، پس از رد شکایتش توسط AFC، بار دیگر اقدام به شکایت کرده و این بار از چهار وکیل کمک گرفته است.

نشریه الریاضیه سعودی گزارش داد که باشگاه النصر در پرونده شکایت علیه رای AFC و پرسپولیس ایران از چهار وکیل حقوقی بین‌المللی کمک گرفت.

این در حالی است که کمیته انضباطی کنفدراسیون آسیا دو روز پیش در پرونده النصر و پرسپولیس رای خود را صادر و شکایت باشگاه سعودی را رد کرد، اما باشگاه النصر بار دیگر به کمیته استیناف شکایت کرد.

بر اساس قانون، باشگاه النصر 10 روز بعد از صدور رای کمیته انضباطی، فرصت دارد تا به کمیته استیناف شکایت کند، النصری‌ها سپس منتظر حکم استیناف و صدور رای هستند و در صورت رد درخواستشان به دادگاه عالی ورزش(CAS) شکایت می‌کنند.

گفتنی است، دیدار پرسپولیس و النصر در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا 2020 پس از جدالی 120 دقیقه‌ای با تساوی یک بر یک به پایان رسید اما تیم ایرانی توانست با ضربات پنالتی بر حریف خود پیروز و راهی فینال لیگ قهرمانان آسیا 2020 شود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم