جولان کووید19 در کاخ سفید؛ مشاور ارشد ترامپ هم به کرونا مبتلا شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

در جدیدترین موارد ابتلا به بیماری COVID-19 در میان افراد نزدیک به دونالد ترامپ رئیس‌جمهوری آمریکا؛ خبرنگار العربیه روز چهارشنبه 7 اکتبر از ابتلای «استفان میلر» مشاور ارشد کاخ سفید به کرونا خبر داد.

میلر به رویترز گفت : «من در پنج روز گذشته از راه دور کار می‌کردم و خود را در خانه قرنطینه کرده بودم تا دیروز که نتیجه آزمایش من مثبت شد.»

کیتی همسر میلر که سخنگوی مایک پنس معاون اول ریاست‌جمهوری است در ماه می به کووید-19 مبتلا شد.

روز دوشنبه کیلی ماکینانی سخنگوی کاخ سفید نیز ضمن اعلام پایبندی به قرنطینه از ابتلای خود به کرونا خبر داد. او در توییتر نوشت: «از روز پنج‌شنبه تحت معاینه‌های روزانه قرار داشتم و نتایج آزمایش‌ها منفی بود تا اینکه روز دوشنبه مشخص شد که من به Covid-19 مبتلا شده‌ام، بدون اینکه علائمی داشته باشم.»

استفان میلر
استفان میلر

گفتنی است رئیس‌جمهوری آمریکا پس از گزراندن 4 روز در بیمارستان نظامی والتر رید، در حالی که هنوز دوره درمان را به اتمام نرسانده بود روز سه‌شنبه به کاخ سفید بازگشت.

علت ابتلای ترامپ به کرونا را همراهی با هوپ هیکس مشاور کاخ سفید که ابتلای او پیش از این تایید شده بود، در سفر به شهر کلیولند، ایالت اوهایو برای حضور در مناظره انتخابات ریاست جمهوری عنوان کرده‌اند.

همچنان بحث و کشمکش در مورد اقدامات پیشگیرانه یا عدم اقدامات احتیاطی در کاخ سفید در برابر شیوع ویروس جدید کرونا وجود دارد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید