.
.
.

کشته و مجروح شدن 348 تن از شبه‌نظامیان حوثی طی 3 روز گذشته در الحدیده

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

بنا به گفته منابع نظامی یمنی وابسته به نیروهای مشترک طی 3 روز گذشته نزدیک به 348 تن از عناصر شبه‌نظامی حوثی در حملات گسترده نیروهای مشترک مستقر در شهرستان‌های حیس، الدریهمی و الحدیده کشته یا مجروح شدند.

به گفته این منابع درگیری‌های سنگینی میان نیروهای مشترک و شبه‌نظامیان حوثی در شهرستان‌ حیس به مدت 8 ساعت به‌طول انجامیده است.

خبرگزاری یمن به نقل از این منابع گفت که پس از ناکامی حمله گسترده شبه‌نظامیان حوثی در شهر حیس 70 تن از عناصر حوثی کشته و مجروح شده به شهرستان الجراحی انتقال داده شده‌اند.

نیروهای مشترک طی ضد حمله و درگیری‌های سنگینی که 8 ساعت به طول انجامیده با حمله شبه‌نظامیان حوثی پاسخ داده و آنها را عقب راندند.

همچنین در پی حمله ناکام شبه‌نظامیان حوثی به شهرستان الدریهمی 63 تن از عناصر حوثی کشته شده و نزدیک به 86 تن مجروح به بیمارستان‌های میدانی در این شهرستان و شهر الحدیده در شمال کشور آن انتقال داده شدند.

بنا به گفته این منابع، روز جمعه کشته و مجروح شدن 130 تن از عناصر حوثی در درگیری‌های خطوط تماس در شهر الحدیده تایید شده که از میان آنها 30 کشته و 100 زخمی توسط خودروهای اورژانس به بیمارستان‌ها در شهرک‌های مناطق تحت کنترل آنها منتقل شوند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم