.
.
.

چگونه پدر بوریس جانسون در یک مشاجره خانوادگی بینی همسرش را شکست؟

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

روزنامه بریتانیایی «دیلی میل» در شماره روز یکشنبه 4 اکتبر به موضوعات کتاب جدید «تام بوور» (Tom Bower) روزنامه‌نگار معروف بریتانیایی که قرار است در تاریخ 15 اکتبر منتشر شود، پرداخته و برای نمونه یکی از موضاعات آن را چاپ کرده است.

قرار است روزنامه «دیلی میل» همه محتوای این کتاب را به صورت قسمت‌هایی در شماره روزهای یکشنبه هر هفته منتشر کند.

متن و محتوای کتاب در باره شرح حال خانواده جانسون است. نویسنده در یکی از قسمت‌های این کتاب به زندگی خانواده پدر و مادر بوریس جانسون پرداخته است. او شرح داده که چگونه «استنلی جانسون پدر بوریس جانسون نخست وزیر کنونی بریتانیا در یک مشاجره خانوادگی که در نهایت به خشونت کشیده شد، بینی همسرش شارلوت را شکست و باعث خونریزی و انتقال او به بیمارستان شد.

تام بوور در بخشی از کتاب «قمارباز» (The Gambler)، به ازدواج استنلی جانسون با شارلوت که اولین ازدواج او بود اشاره می‌کند و این ازدواج را بسیار ناخوشایند و خشونت‌آمیز توصیف کرده است.

نویسنده در این کتاب سخن شارلوت، مادر بوریس جانسون، که اکنون 77 سال دارد را نقل کرده که گفت: «استنلی پدر بوریس جانسون بینی‌ام را شکست و باعث شد که من احساس کنم که لایق آن برخورد باشم».

روزنامه دیلی میل قبل از چاپ روایت این ماجرا با دوستان خانوادگی شارلوت تماس گرفت و آنها تأیید كردند كه استنلی در یک مشاجره خانوادگی بینی شارلوت را شکست .آنها تاکید کردند که این حادثه خشن فقط یک بار اتفاق افتاد آن هم هنگامی که شارلوت در دهه هفتاد از «وسواس» رنج می‌برد. یک بار در حین مشاجره روی استنلی افتاد و او واکنشی خشن نشان داد و به بینی شارلوت ضربه زد.

اما از سوی دیگر استنلی جانسون که اکنون 80 ساله است، در مصاحبه با نویسنده کتاب با ابراز تأسف از این واقعه، نفی کرد که او غیر از این حادثه علیه شارلوت اعمال خشونت کرده باشد.

نویسنده شرح داده که بوریس جانسون فرزند استنلی و شارلوت، به خاطر سرنوشتی که مادرش از خشونت پدرش داشت، ناراحت شد.

تام بوور در کتاب خود نوشته است که افشای راز خانواده استنلی جانسون توسط همسرش شارلوت یکی از مجموعه کشف‌های مهم اوست. او معتقد است که این تحقیق از هر تحقیق دیگری برای شناخت روح و روان پیچیده بوریس جانسون به واقعیت نزدیک‌تر است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم