.
.
.

پزشک ترامپ: حال رئیس‌جمهوری بسیار خوب است و طبیعی نفس می‌کشد

ترامپ از داروی رمدسیویر استفاده می‌کند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

پزشک دونالد ترامپ روز شنبه تأکید کرد که وضعیت سلامتی رئیس‌جمهوری ایالات متحده آمریکا بسیار خوب است و او طی 24 ساعت گذشته تب نکرده است، او پنجشنبه شب از تب خفیف رنج برده است.

شان كونالی در جلسه توجيهی روز شنبه در مورد سلامت ترامپ گفت، او دچار سرفه خفيف همراه با گرفتگی بينی شد اما در حال بهبودی است.

او تاكيد كرد: «ما توصيه كرديم كه رئيس‌جمهوری جهت احتیاط به بیمارستان والتر رید منتقل شود، زیرا او رئیس‌جمهوری ایالات متحده است»، در ادامه افزود جواب آزمایش کرونای ترامپ برای سومین بار مثبت بود.

داروی رمدسیویر

تیم پزشکی همچنین اظهار داشت که رئیس‌جمهور ی ایالات متحده هیچ مشکلی در تنفس یا حرکت ندارد و نیازی به اکسیژن نیست به او آنتی‌بیوتیک تزریق می‌شود و به مدت 5 روز با داروی رمدسیویر درمان می‌شود.

کونالی توضیح داد که سطح اکسیژن ترامپ 96 درجه است و او به طور طبیعی نفس می‌کشد و از نظر فشار خون و وضعیت قلب مشکلی ندارد.

او با تأکید بر اینکه رئیس‌جمهوری تا زمان بهبودی در بیمارستان خواهد ماند، گفت: «ما وضعیت رئیس‌جمهوری را روز به روز ارزیابی می‌کنیم و هیچ نشانه‌ای دال بر نیاز او به اکسیژن وجود ندارد».

کونالی درباره وضعیت ملانیا ترامپ بانوی اول آمریکا، تأکید کرد که وضعیت او بسیار خوب است و نیازی به بستری شدن ندارد.

ساعاتی پس از بستری‌شدن دونالد ترامپ رئیس‌جمهوری آمریکا که به بیماری ویروس جدید کرونا مبتلا شده در بیمارستان نظامی والتر رید در حومه واشنگتن، با انتشار توئیت «حالم خوب است… با محبت… از همگان متشکرم» به مردم درباره سلامتی خود اطمینان داد.

در پی انتقال ترامپ با هلیکوپتر از کاخ سفید به بیمارستان نظامی والتر رید کایلی ماکنانی سخنگوی کاخ سفید گفت: «در اقدامی پیشگیرانه و بنا به توصیه‌های پزشکی و متخصصان درمان پرزیدنت دونالد ترامپ طی روزهای اندک آینده از داخل دفترهای ریاست در بیمارستان نظامی والتر رید به فعالیت‌های خود ادامه خواهد داد».

بیشترین بازدید موضوعات مهم