.
.
.

تیم پزشکی ترامپ: حالش خوب است اما هنوز از مرحله خطر خارج نشده است

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

شان کانلی رئیس تیم پزشکی دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا، بامداد یکشنبه 4 اکتبر اعلام کرد، رئیس جمهوری آمریکا تب ندارد و از زمان ورودش به بیمارستان که بر اثر ابتلا به بیماری کووید -19 صورت گرفت، حال او رو به بهبودی گذاشته است.

رئیس تیم پزشکی دونالد ترامپ اما در عین حال با خوش‌بینی محتاطانه گفت که رئیس جمهوری آمریکا هنوز مرحله خطرناک بیماری را پشت سر نگذاشته است.

کانلی در بیانیه‌ای با تاکید براینکه ترامپ روز گذشته همه کارهای مربوط به ریاست جمهوری را خود به طور مستقیم انجام داد، گفت :«او بعد از ظهر کارهایش را انجام داد و بدون هیچ مشکلی در بخش پزشکی در حال فعالیت بود».

کانلی افزود: «تیم پزشکی او درباره سلامتی رئیس جمهوری آمریکا محتاطانه خوش‌بین است».

رئیس تیم پزشکی ترامپ گفت: «از نظر وضعیت بهبودی حال دونالد ترامپ از زمان تشخیص ابتلایش به بیماری کرونا تاکنون پیشرفت زیادی حاصل شده اما او هنوز از مرحله خطر خارج نشده است».

تصویری از دونالد ترامپ که در حال سخنرانی از داخل بیمارستان نظامی «وولتر ريد است »
تصویری از دونالد ترامپ که در حال سخنرانی از داخل بیمارستان نظامی «وولتر ريد است »

دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا که بر اثر ابتلا به بیماری کرونا در بیمارستان نظامی والتر رید در حومه واشنگتن بستری است ، روز شنبه با انتشار توئیت «حالم خوب است… با محبت… از همگان متشکرم» به مردم درباره سلامتی خود اطمینان داد.

در پی انتقال ترامپ با هلیکوپتر از کاخ سفید به بیمارستان نظامی والتر رید کایلی ماکنانی سخنگوی کاخ سفید گفت:ر«در اقدامی پیشگیرانه و بنا به توصیه‌های پزشکی و متخصصان درمان پرزیدنت دونالد ترامپ طی روزهای اندک آینده از داخل دفترهای ریاست در بیمارستان نظامی والتر رید به فعالیت‌های خود ادامه خواهد داد».

ترامپ پیش از این و قبل از انتقال به بیمارستان در پیام ویدیویی کوتاهی که از حساب او در «توئیتر» منتشر شده گفت: «می‌خواهم از همگان به خاطر حمایت‌های گسترده تشکر کنم» و افزود: «من به بیمارستان والتر رید می‌روم. معتقدم که حالم بسیار خوب است، اما از اینکه امور به خوبی پیش می‌رود، اطمینان حاصل خواهیم کرد».

بیشترین بازدید موضوعات مهم