خادم الحرمین الشریفین و ولی‌عهد او برای رئیس‌جمهوری آمریکا آرزوی سلامتی کردند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

خادم الحرمین الشریفین ملک سلمان بن عبدالعزیز آل‌سعود پادشاه سعودی شامگاه جمعه 2 اکتبر 2020 در پیامی به دونالد ترامپ رئیس‌جمهوری ایالات‌متحده آمریکا که به همراه همسرش به ویروس جدید کرونا مبتلا شده‌اند، آرزوی سلامتی کرد.

به گزارش خبرگزاری رسمی سعودی (واس) ملک سلمان پادشاه سعودی شامگاه جمعه در پیامی به دونالد ترامپ رئیس‌جمهوری آمریکا، گفت: «از ابتلای جناب‌عالی و بانوی حرم شما به ویروس جدید کرونا با خبر شده، ضمن آرزوی سلامتی و تندرستی و بهبودی و شفای عاجل برای شما و حرم‌تان از این عارضه بهداشتی، امیدواریم به هیچ گزندی دچار نشوید».

شاهزاده محمد بن سلمان بن عبدالعزیز آل‌سعود ولی‌عهد، نایب رئیس شورای وزیران و وزیر دفاع پادشاهی عربی سعودی نیز پیام مشابهی به دونالد ترامپ رئیس‌جمهوری آمریکا فرستاد.

شاهزاده محمد بن سلمان در پیام خود به دونالد ترامپ گفت: «از ابتلای جناب‌عالی و بانوی حرم شما به ویروس جدید کرونا با خبر شده، برای شما و حرم‌تان بهبودی و شفای عاجل و تداوم سلامتی و تندرستی آرزومندم».

شایان ذکر است که رئیس‌جمهوری آمریکا پیش‌تر جمعه اعلام کرده بود که تست‌های بیماری کووید - 19 او و بانوی اول ملانیا مثبت تشخیص داده شده است.

دونالد ترامپ شامگاه جمعه برای طی‌کردن روند درمان بیماری ابتلا به کرونا با هلی‌کوپتر به بیمارستان نظامی والتر رید در حومه واشنگتن منتقل شد.

در مقر ریاست‌جمهوری، دونالد ترامپ از جلوی خبرنگارانی که منتظر خروج او از کاخ سفید بودند عبور کرده و بدون این‌که به سئوالات آنها پاسخ دهد سوار بر هلی‌کوپتر «مارین وان» ریاست جمهوری شد. پس از آن هلی‌کوپتر حامل رئیس جمهوری آمریکا مقر ریاست جمهوری را به سوی بیمارستان نظامی والتر رید ترک کرد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم