کرونا در تبریز سه برابر انواع دیگر مرگ قربانی می‌گیرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری تبریز اعلام کرد که آمار دفن متوفیان کرونا در آرامستان «وادی رحمت» نسبت به سایر آمار متوفیان «سه برابر» شده است.

در حالیکه پیش از این، روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، از وضعیت قرمز کرونا در 12 شهرستان و وضعیت نارنجی در 9 شهرستان دیگر خبر داده بود، آمار جدید نشان از افزایش شدید تعداد متوفیان این بیماری دارد.

Advertisement

احد فلاحی با اشاره به اینکه برگزاری مراسم تا اطلاع ثانوی در وادی رحمت تبریز مطلقا ممنوع است تاکید کرد که از حضور بیش از «10 نفر» در تشییع جنازه جلوگیری می‌شود.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی تبریز نیز به تازگی اعلام کرد که روند ابتلا به کرونا در آذربایجان شرقی «افزایشی» است و تعداد بیماران بستری شده در این استان رکورد زده است.

بر اساس گزارش خبرگزاری مهر، عباسعلی درستی با بیان اینکه از نیمه شهریورماه روند ابتلاء به کرونا در آذربایجان شرقی افزایشی بوده و همچنین تعداد فوتی‌ها نیز بیشتر شده است، تصریح کرد: «ظرفیت تخت‌هایی که برای بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان اختصاص داده شده بود تکمیل شده و ما درصدد ایجاد ظرفیت جدید هستیم که این موضوع هم نیازمند نیروی انسانی، امکانات و تجهیزات جدید است».

بیشترین بازدید موضوعات مهم