زن 55 ساله پاریسی 500 هزار یورو را در انبار خانه اش پیدا کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

تصور کنید فردی را که در چمدان کهنه در انباری خانه‌اش 500 هزار یورو پول نقد کند چطور در یک لحظه زندگی اش از این رو به آن رومی شود! و این دقیقا همان اتفاقی است که برای خانم «آن»، زن 55 ساله ساکن پاریس اتفاق افتاد.

به گزارش رسانه های فر انسوی او می‌گوید که این مبلغ را که همه اسکناس‌های 10، 50 و 100 یورویی هستند را در چمدانی که برای مدت‌ها در گوشه انبار رها شده بود، پیدا کرده است.

«آن» که این آپارتمان را از مادرش به ارث برده، به کلی وجود انباری در ساختمان را فراموش کرده بود تا زمانی که تصمیم می‌گیرد خانه را بفروشد. او از یک آژانس املاک می‌خواهد تا در فروش خانه کمک کند، اینجا بود که «آن» به فکر انباری می‌افتد.

او انباری را پیدا می‌کند اما در آن قفل شده بود. این خانم اعلامیه‌ای در ساختمان نصب می‌کند تا اگر احیانا کسی این انباری را اجاره کرده خود را معرفی کند

پس از یک ماه که کسی به این پیغام جواب نداد وی از آژانس املاکی که قرار بود قیمت آپارتمان را تخمین بزند، می‌خواهد تا نماینده‌ای را برای صورت‌جلسه اموال داخل انباری بفرستد و اینجا بود که چمدان پر پول پیدا می‌شود.

در حال حاضر دادستانی پاریس، واحد تحقیقات مالی و اداره پلیس قضایی را مامور بررسی ماجرا کرده است. این دو اداره، سازمان‌های متخصص در مبارزه با پولشویی و جرائم مالی هستند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید