ترامپ همه مناظره با جو بایدن را در یک عکس به تصویر کشید

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

دونالد ترامپ رئیس‌جمهوری ایالات متحده آمریکا روز چهارشنبه 30 اکتبر 2020 با انتشار تصویری در صفحه توئیترش، همه آنچه در مناظره با جو بایدن کاندیدای دموکرات انتخابات ریاست‌جمهوری پیش آمده را به تصویر کشید.

در این تصویر یک سو دونالد ترامپ و در سوی دیگر جو بایدن و کریس والاس مجری شبکه فاکس‌نیوز و مدیر اولین مناظره انتخاباتی حضور دارند و ترامپ با انتشار این تصویر بر بی‌طرفی مدیر مناظره‌ای که صبح روز چهارشنبه برگزار و در آن جو بایدن اقدام به فحاشی به رئیس‌جمهوری آمریکا کرد، و همچنین نارضایتی خود از عملکرد این مجری تاکید کرد.

در این مناظره کریس والاس به روشنی به جانبداری از جو بایدن پرداخت و بارها سخنان ترامپ را قطع کرده و به او اجازه پاسخگویی به اتهامات بایدن را نداد و در سوی مقابل حرف‌های بایدن را قطع نکرده و به او اجازه داد همه آنچه می‌خواهد را درباره عملکرد رئیس‌جمهوری آمریکا بگوید.

لارا آنگرام مجری مشهور شبکه فاکس‌نیوز هم در صفحه توئیترش نوشت که ترامپ با جو بایدن و کریس والاس مناظره کرده تا بدین گونه بر بی‌طرفی همکارش صحه بگذارد.

اولین مناظره مستقیم دونالد ترامپ رئیس‌جمهوری آمریکا و جو بایدن رقیب انتخاباتی او در حالی روز چهارشنبه 30 سپتامبر 2020 به پایان رسید که بایدن در چند مورد به ترامپ فحاشی کرد.

در بخشی از مناظره و با بالا گرفتن بحث‌ها درباره سیستم درمانی آمریکا، جو بایدن خطاب به رئیس‌جمهوری آمریکا گفت: «میشه خفه شی، مرد!»

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید