سرمربی پیشین تیم بارسلونا از این باشگاه شکایت کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

سرمربی پیشین تیم فوتبال بارسلونا از این باشگاه به علت اینکه قراردادش را که کمتر از یک سال از امضای آن می‎‌گذرد، به صورت یک طرفه فسخ کرده، شکایت کرد.

بر اساس گزارش دیلی میل، جمعه 18 سپتامبر 2020 کیکه ستین سرمربی پیشین تیم بارسلونا که در پایان فصل از این تیم اخراج شد و رونالد کومان جایگزین او شده است، اعلام کرد که به همراه سه تن از دستیارانش، ادر سارابیا، جان پاسکوا و فران سوتو از باشگاه بارسلونا شکایت کرده‌اند.

سرمربی پیشین بارسلونا پس از باخت غیرمنتظره 8 بر 2 مقابل بایرن مونیخ در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا از سمت خود کنار زده شد در حالی که به گفته او تا دو روز پیش (چهارشنبه) هیچ نامه رسمی برای اعلام اخراجش به او ارسال نشده است.

از سوی دیگر، باشگاه بارسلونا اعلام کرده که سه دستیار ستین در پست‌هایی جدید در این باشگاه مشغول به کار خواهند شد، سرمربی سابق بتیس مدعی شده که همه این افراد از باشگاه شکایت کرده‌اند تا مطالبات خود را وصول کنند. در همین حال نشریه آ اس اسپانیا گزارش کرده است که ستین بابت یک فصل باقی مانده از قراردادش با بارسلونا از این باشگاه 4 میلیون یورو درخواست غرامت خواهد کرد.

وکلای ستین با صدور بیانیه‌ای به این موضوع واکنش نشان دادند.

در این بیانیه آمده است: «بدین‌ وسیله کیکه ستین، ادر سارابیا، جان پاسکوا و فران سوتو با توجه به آخرین اطلاعات منتشر شده، موضع خود را به شرح زیر اعلام می‌کنند: «پس از یک ماه سکوت مطلق هیئت مدیره باشگاه بارسلونا و پس از درخواست‌های مکرر ما، سرانجام روز چهارشنبه ما اولین اطلاعیه رسمی‌مان را از طریق یک فاکس دریافت کردیم. به موجب این بیانیه صریحاً اعلام می‌کنیم که مدیریت باشگاه قصد ندارد مطابق با مفاد مندرج در قراردادش که در تاریخ 14 ژانویه سال 2020 منعقد شده، عمل کند».

در ادامه این بیانیه آمده است: «در مورد شخص من، تمام مردم می‌دانند که در روز 17 آگوست هم باشگاه هم رئیس آن به صورت علنی حکم اخراج مرا که به صورت فوری لازم‌الاجرا بود، اعلام کردند اما تا روز 16 سپتامبر هیچ حکم رسمی به دست من نرسیده بود. با توجه به این موضوع ما رسیدگی به این موضوع را به وکلای خود سپرده‌ام تا اقدامات حقوقی لازم را در این مورد انجام دهند».

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید