استاندار سابق خوزستان: مرا برای مخالفت با انتقال آب شبانه عزل کردند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

استاندار سابق خوزستان در نشستی تحت عنوان (هم گفت) مدعی شد که شخصی مثل او هیچوقت محبوب مرکز نبوده بلکه منفور مرکز نشین‌ها است زیرا او حق مردم را مطالبه می‌کرد، بر همین اساس مورد غضب قرار گرفت و شبانه عزل شد.

به گزارش روز جمعه 18 سپتامبر 2020 وب‌سایت «اصلاحات نیوز» عبدالحسن مقتدایی در ادامه افزود عامل عقب ماندگی و توسعه خوزستان، 6 نفری هستند که چهل سال است بر مدیریت این استان خیمه زده‌اند. متاسفانه میبینیم دست از سر خوزستان هم برنمیدارند.

او در ادامه ادعای خود گفت: «اگر غیزانیه‌ها آب ندارند باید از همین افراد بازخواست کرد که سال‌ها از منافع این استان در مرکز بهره بردید اما چرا برای این منطقه کاری نکردید.

مقتدایی در پایان گفت: «من برای این استان فریاد زدم و عزل شدم. شما جرات فریاد زدن ندارید زیرا برای پست‌هایی که دارید می ترسید.»

استاندار سابق خوزستان در حالی این ادعا را مطرح کرد که رفتارهای ضدمحیط زیست از او در دوران استانداری‌اش مشاهده شده بود. ساخت و ساز غیرقانونی در رودخانه کارون و تعرض به حریم این رود از جمله این رفتارهای غیرقانونی است.

او همچنین در روز تودیع علت برکناری خود را مخالفت با وزیر نفت عنوان کرده بود و اشاره ای به مخالفت با انتقال آب کارون نکرده بود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید