شرکت هوایی کام‌ایر افغانستان از فهرست ممنوعیت پرواز امارات بیرون شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

اداره هوانوردی ملکی افغانستان پنج‌شنبه 10 سپتامبر با نشر اعلامیه‌ای نوشت، شرکت هوایی کام‌ایر از فهرست ممنوعیت پرواز کشور امارات متحده عربی بیرون شده است.

در این اعلامیه آمده، شرکت هوایی کام‌ایر شرایط اداره هوانوردی ملکی امارات متحده عربی را تکمیل کرده و از فهرست ممنوعیت پرواز امارات به گونه کامل بیرون شده است.

در این اعلامیه ذکر شده، دولت امارات متحده عربی طی مکتوب رسمی از خروج کامل شرکت هوایی کام‌ایر از فهرست ممنوعیت پرواز کشورش خبر داده است.

براساس این اعلامیه: «بعد از این شرکت هوایی کام‌ایر می‌تواند پروازها به مقصد دوبی و سایر شهرهای امارات متحده عربی را از سر بگیرد».

اداره هوانوردی ملکی افغانستان با استقبال از این تصمیم دولت امارات متحده عربی اعلام کرد: «انتظار دارد تا زمینه همکاری‌های بیشتر میان شرکت هوایی اماراتی و شرکت‌های هوایی افغانستان به شمول اریانا و کام‌ایر فراهم گردیده و این شرکت‌ها بتوانند با تعامل سازنده و رقابت سالم و با استفاده از میکانیزم‌های انترلاین و کودشیرینگ خدمات بهتر و سهولت‌های بیشتری را برای مسافرین فراهم نمایند».

اداره هوانوردی ملکی افغانستان از شرکت‌های هوایی آریانا و کام‌ایر می‌خواهد تا با رعایت اصول مصونیت و امنیت در بالا بردن کیفیت خدمات و حصول رضایت مسافرین تلاش نموده و نقش موثری را در کنترول مارکیت ایفا نمایند.

شایان ذکر است که شرکت هوایی کام‌ایر یک شرکت خصوصی در افغانستان است که براساس گزارش‌ها، این شرکت در سال 2014 میلادی به دلیل معیاری نبودن پروازهایش در فهرست ممنوعیت پرواز کشور امارات متحده عربی گنجانیده شده بود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم
  • فعال‌سازی حالت خواندن
    100% Font Size