مسی: به این علت بود که از طریق «نمابر» خواستار رفتن از باشگاه شدم

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

لیونل مسی فوق‌ ستاره آرژانتینی و کاپیتان بارسلون، علت ارسال درخواست رفتن از این باشگاه از طریق نمابر و نه به شکل مستقیم یا به شیوه‌ای دیگر در پی شکست سرگیجه آور 8 بر 2 در برابر بایر مونیخ در یک چهارم نهایی قهرمانی باشگاه‌های اروپا را فاش کرد.

مسی 33 ساله در گفت‌و‌گویی با سایت «گول» گفت: «نمابر برای رسمیت‌دادن به این کار مورد استفاده قرار گرفت. من در طول سال به مدیر باشگاه می‌گفتم که قصد رفتن دارم و زمان آن رسیده که به جستجوی مسیرهای جدیدی در کا رحرفه‌ای خود بپردازم.»

مسی ادامه داد که خواهان رفتن از بارسلون در فصل نقل و انتقال‌های باشگاهی جاری به شکلی رایگان است اما «مدیر باشگاه همیشه می‌گفت که بعداً در این خصوص صحبت می‌کنیم ولی این اتفاق نیفتاد و مدیر چیزی به من نگفت. ارسال نمابر مرا به رفتن به شکل رسمی تشویق کرد و این که من آزادم ولی در سال اختیاری از آن استفاده نمی‌کنم .»

مسی افزود: «من قصد ایجاد آشوب علیه باشگاه را نداشتم و صرفاً هدفم رسمیت بخشیدن به خواسته‌ام بود زیرا تصمیم من جدی گرفته نشد.»

مسی ادامه داد: «اگر نمابر را ارسال نمی‌کردم، هیچ اتفاقی نمی‌افتاد و درحال گذراندن سال اختیاری که دارم، هستم. آنها می‌گویند که من پیش از 10 ژوئیه در مورد رفتن صحبتی نکردم اما من بار دیگر می‌گویم که ما وسط مسابقات بودیم که زمان مناسبی برای آن کار نبود.»

مسی در پایان گفته‌هایش افزود: «مدیر همیشه به من می‌گفت زمانی که فصل به پایان برسد، باید در مورد رفتن یا ماندن تصمیم بگیری ولی زمانی را مشخص نکرد. مسئله این بود که من خواهان بروز دشمنی نبودم زیرا تمایلی به رویارویی با باشگاهم را ندارم.»

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید