.
.
.

فعال سیاسی اصولگرا: ارزش ملی مردم بیشتر از ارزش ملی پول آسیب دیده است

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

دبیرکل جمعیت آبادگران جوان، با بیان اینکه بسیاری از مسئولان در سه قوه به دنبال حذف حقوق و ‌شان مردم در سپهر سیاسی هستند و بیشتر برای ماندگاری خود مردم را توجیه می‌کنند تاکید کرد که ارزش ملی مردم بیشتر از ارزش ملی پول آسیب دیده است.

حسن بیادی، در گفت‌وگو با سایت انتخاب، دوشنبه 31 اوت 2020، از احتمال وقوع حوادث غیرمترقبه سیاسی و اجتماعی طی ماه‌های پیش رو خبر داد.

او در ادامه افزود: «کسانی که ورود به انتخابات را به صورت علنی شروع کرده‌اند توهم داشته و از بصیرت سیاسی لازم و آگاهی از شریط موجود روز بی‌بهره‌اند».

بیادی به عبور مردم از جناح‌ها اشاره کرد و آن را نتیجه «بی‌تدبیری‌های داخلی، نارضایتی مردم و چاره‌ساز نبودن گفتمان‌های قبلی» عنوان کرد.

به گفته او، آنچه در رفتار بسیاری از مسئولان کشور در سه قوه مشهود است حذف حقوق و ‌شان مردم در سپهر سیاسی آنهاست و بیشتر برای ماندگاری خود مردم را توجیه می‌کنند.

دبیرکل جمعیت آبادگران جوان همچنین گفت: «به عقیده من ارزش ملی مردم بیشتر از ارزش ملی پول آسیب دیده که باید به ‌صورت اورژانسی درمان شود و این کار از عهده اکثر افراد مطرح برای کاندیداتوری انتخابات ریاست جمهوری برنمی‌آید».

بیادی توضیح داد که اگر محمود احمدی‌نژاد به انتخابات ورود کند به نظر بسیاری از تحلیلگران چپ و راست می‌تواند از صحنه‌گردانان جدی این عرصه باشد.

او افزود: «احمدی‌نژاد در میان مردم مخصوصا قشر آسیب‌پذیر، جایگاه ویژه‌ای دارد هر چند که در این دوره تعداد قشر آسیب‌پذیر هم بیشتر شده و هم متوقع‌تر شده‌اند».