.
.
.

انگیزه کیوان امام از تجاوز به دختران: برای هیجان این کارها را می‌کردم

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

کیوان امام که طی روزهای اخیر به تجاوز به دختران متهم شده بود با اعتراف به گناه خود اعلام کرد که انگیزه‌اش از این کارها «هیجان» و «تنفری از زنان» نداشته است.

بر اساس گزارش همشهری آنلاین، دوشنبه 31 اوت 2020، کیوان امام که چندی پیش در توئیتر به عنوان متجاوز به دختران، نامش ترند شده بود، امروز به جرم خود اعتراف کرد.

دخترانی که ادعا کرده بودند این مرد به آنها تجاوز کرده در توئیتر ماجرای آزار و اذیت‌های او را منتشر کردند. بر اساس این اظهارات، پسر جوان، دختران را به خانه خود دعوت می‌کرد و با دادن مشروبات الکلی، بیهوش و به آنها تجاوز می‌کرد

پس از این افشاگری‌ها، اما دستگیر شد و پرونده‌ای برای او تشکیل شد.

این متهم 33 ساله لیسانس باستان‌شناسی دارد و در مغازه کتابفروشی دوستش مشغول به کار بود.

او همچنین علاوه بر باستان‌شناسی علاقه زیادی به بومگردی دارد و تورهای گردشگری نیز برگزار می‌کرد. متهم در بازجویی‌ها مدعی شده که با قربانیانش در فضای مجازی آشنا شده و آنها با پای خود به خانه‌اش آمده‌اند و فقط به خاطر هیجان این کارها را انجام داده است و هیچ تنفری از زنان نداشته است.

متهم در اعترافات خود گفت که در تمام موارد سعی داشته به سوژه‌هایش علاقه‌مند نشود و تنها دل به یک دختر بسته بود که با گذشت یک سال از رابطه‌شان به دلیل اختلافات معمولی این رابطه پایان یافته بود.

بازپرس پرونده متهم را برای بررسی روانی به پزشکی قانونی معرفی کرده است و تحقیقات برای شناسایی سایر شاکی‌ها و اتهامات وی ادامه دارد.

پلیس ایران از شاکیان خواست بدون ترس از اینکه به خاطر شرب خمر یا رابطه نامشروع مورد اتهام قرار بگیرند برای شکایت از این فرد به پلیس مراجعه کنند.

خبرگزاری فارس، سه‌شنبه 25 اوت 2020، گزارش داد که کیوان امام توسط مأموران پلیس دستگیر شد.