.
.
.

ترامپ ضمن پذیرش نامزدی‌اش: بایدن عظمت آمریکا را بر باد می‌دهد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

دونالد ترامپ رئیس‌جمهوری آمریکا پذیرش نامزدی حزب جمهوری‌خواه برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را رسماً اعلام کرد که قرار است در 3 نوامبر آینده برگزار شود.

اعلام رسمی نامزدی حزب جمهوری‌خواه از سوی ترامپ، شامگاه پنج‌شنبه 27 اوت در جریان گردهمایی مردمی بزرگی در ادامه سومین و آخرین شب همایش ملی حزب جمهوری‌خواه، انجام گرفت.

ترامپ در این مناسبت گفت: «امشب من با قلبی سرشار از امتنان و خوش‌بینی بی‌اندازه، نامزدی منصب ریاست‌جمهوری آمریکا را می‌پذیرم.»

ترامپ در ادامه سخنانش جو بایدن رقیب انتخاباتی خویش از حزب دموکرات را بشدت هدف انتقاد قرار داد و او را ویرانگر عظمت و کبریای آمریکا توصیف کرد.

وی در سخنرانی خود در این رابطه گفت: «جو بایدن نجات بخش روح آمریکا نیست. او ویران کننده مشاغل درامریکا می‌باشد و اگر فرصت دوباره‌ای بیابد، عظمت و کبریای آمریکا را نیز برباد خواهد داد.»

ترامپ افزود: «این انتخابات مقرر خواهد کرد که آیا ما رؤیای آمریکایی را نجات خواهیم داد یا اینکه به دستور کار سوسیالیست‌ها اجازه می‌دهیم تا سرنوشت ما را از میان ببرند.»

ترامپ: روند حرکت بایدن زنجیره‌ای از خیانت هاست

ترامپ دستور کار بایدن را «تولید چین» نامید و دستور کار خود را «ساخت آمریکا» توصیف کرد. وی همچنین روند کاری بایدن را زنجیره‌ای از خیانت‌ها و اشتباهات فاحش خواند.

ترامپ تأکید کرد که از آمریکا و مردمش در برابر همه خطرات دفاع خواهد کرد و آمریکا به عنوان چراغی برای جهانیان باقی خواهد ماند و او به هیچ وجه اجازه بروز چند دستگی میان آمریکایی‌ها را نخواهد داد و در راستای حمایت از کشور اقدام خواهد کرد و به آشوب‌گری اجازه نخواهد داد تا بر کشور حاکم شود.

ترامپ در سخنرانی خود تأکید کرد که انتخابات آینده، مهمترین انتخابات درتاریخ آمریکا است.

به گفته وی مرزهای آمریکا درحال حاضر بسیار امن تر از گذشته‌است و «پیش از ورود ویروس چینی، میانگین بیکاری میان آمریکایی‌های افریقایی‌تبار پائین بود.»

ترامپ متعهد شد که اگر دوباره به سمت رئیس‌جمهوری انتخاب شود، نظارت‌ها و خدمات لازم نسبت به کودکان و خانواده‌های آمریکایی و آفریقایی ارائه شده و تلاش‌های دوباره ای را برای کاستن از مالیات‌ها انجام دهد.

وی با تأکید بر مبارزه کشورش با داعش و القاعده درافغانستان گفت: «منطقه خاورمیانه پیش از وردم به کاخ سفید تنش آلود بود و ما توانستیم البغدادی و قاسم سلیمانی تروریست درجه یک جهان را بکشیم.»

وی همچنین به توافق صلح میان امارات و اسرائیل به سرپرستی و نظارت آمریکا اشاره داشت.

ترامپ در بخش دیگری از سخنانش در برابر انبوه حاضران در باغ کاخ سفید قول داد که پاندمی کووید19 را با واکسنی از میان برخواهد داشت که تا پایان سال تولید خواهد شد و «صدها میلیون دوز از این واکسن به سرعت در اختیار قرار خواهد گرفت.»

ترامپ افزود: «ما نبوغ علمی آمریکا را برای تولید واکسن در زمانی بسیار کوتاه، بکار گرفته‌ایم و بزودی زود واکسنی ایمن و کار آمد را امسال تولید خواهیم کرد و با هم این ویروس را نابود خواهیم کرد.»