«کیوان امام» متهم به تجاوز به دختران دانشجو توسط پلیس دستگیر شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

کیوان امام که چند روزی است خبر اتهام او به «تجاوز به دختران پس از اغفال آنها» در شبکه‌های اجتماعی جنجالی شده، توسط پلیس دستگیر شد.

بر اساس گزارش خبرگزاری فارس، سه‌شنبه 25 اوت 2020، کیوان امام که چندی روزی است اخباری درباره او در شبکه‌های اجتماعی جنجال به پا کرده از سوی مأموران پلیس دستگیر شد.

یک منبع آگاه پلیس در این باره گفت: «ساعتی پیش کیوان امام توسط مأموران پلیس دستگیر شد».

خبرگزاری رکنا، 22 اوت 2020 گزارش داد که «کیوان امام»، توسط برخی دختران در شبکه‌های اجتماعی متهم به تجاوز شده است.

بر اساس گزارش کاربران، این مرد پس از خوراندن یک نوشیدنی مسموم به دختران جوان به آنها تجاوز می‌کرد.

این دختران اغلب دانشجو بودند اما برخی نیز اعلام کردند که در تورهای گردشگری مورد تجاوز این شخص قرار گرفته‌اند.

نام کیوان امام زمانی جنجالی شد که توسط کاربران با اتهام تجاوز در توئیتر «ترند» و تا عصر روز جمعه 5500 بار توئیت شد.

یک فردی توییت کرده است: «یکی از دانشجویان قدیمی دانشگاه تهران با پرسه‌زنی و چشم‌چرانی در فضای داخلی دانشگاه می‌چرخد و با چرب‌زبانی دانشجویان دختر جوان را به خانه خود دعوت می‌کند. مقاومت بی‌فایده است و پسر ریزاندام سرانجام به خواسته خود می‌رسد. رفتن به خانه همان و باز شدن در کمد پر از نوشیدنی‌های الکلی همان. بعد نوبت به نوشیدن می‌رسد و دختر از همه جا بی‌خبر وقتی به هوش می‌آید، می‌بیند کار از کار گذشته و برهنه روی تخت افتاده است...»

وقتی آمار ترند #کیوان_امام در چند دقیقه افزایش یافته و به 5900 رسید، گزارش شد که برخی مسئولان دانشگاه تهران در حال پیگیری ماجرا هستند و قول داده‌اند از قربانیان احتمالی حمایت کنند. مدیر یکی از گروه‌های پردیس هنرهای زیبا شماره تماس خود را در دسترس شاکیان این پرونده قرار داده و از آنها خواسته حتی بدون ذکر نام تماس بگیرند و داستان خود را بازگو کنند تا دانشگاه بتواند در محاکم قضایی پیگیر پرونده باشد.

همزمان با انتشار روایت‌های تجاوز «کیوان امام»در توئیتر، همچنین شماری از دختران درباره تجربه تلخ تجاوز به آنها توسط اشخاص دیگری افشاگری کردند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم