ائتلاف عربی پهپاد و موشک بالستیک حوثی پرتاب شده به سوی نجران را رهگیری و منهدم کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

فرماندهی نیروهای ائتلاف عربی حمایت از دولت قانونی یمن شامگاه پنج‌شنبه 20 اوت 2020 اعلام کرد که نیروهای ائتلاف مشترک یک پهپاد «بمب‌گذاری شده» حوثی‌ و یک فروند موشک بالستیک پرتاب شده توسط شبه‌نظامیان حوثی مورد حمایت ایران به سوی شهر نجران در جنوب پادشاهی سعودی را رهگیری و منهدم کرده است.

به گزارش خبرگزاری رسمی سعودی (واس) سرهنگ ستاد ترکی المالکی سخنگوی ائتلاف عربی حمایت از دولت قانونی یمن شامگاه پنج‌شنبه موفق شده یک پهپاد «بمب‌گذاری شده» که به سوی مناطق مسکونی و غیرنظامی در منطقه جنوبی از خاک پادشاهی عربی سعودی به پرواز درآمده را رهگیری و سرنگون کرده است.

سخنگوی ائتلاف عربی همچنین از رهگیری و انهدام یک فروند موشک بالستیک خبر داد که توسط شبه‌نظامیان حوثی تروریست مورد حمایت ایران به طور سازماندهی شده و عمدی برای هدف قرار دادن مناطق غیرنظامی و مسکونی در شهر نجران سعودی پرتاب شده بود.

سرهنگ ترکی المالکی سخنگوی ائتلاف عربی حمایت از دولت قانونی یمن پیش‌تر پنج‌شنبه اعلام کرده بود که نیروهای ائتلاف مشترک موفق به رهگیری و سرنگونی یک پهپاد «بمب‌گذاری شده» شده‌اند که توسط شبه‌نظامیان تروریست حوثی از صنعا پایتخت یمن به سوی مناطق مسکونی شهری و غیرنظامی در منطقه جنوبی از خاک سعودی پرتاب شده بود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم