زن فرانسوی با طوماری از 74 هزار امضاء کننده علیه قاتل خروسش در دادگاه شکایت کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

یک زن کشاورز فرانسوی طی دادخواستی با 74 هزار امضاء‌کننده خواستار اجرای «عدالت» برای پرونده قتل خروس خود «مارسل» توسط همسایه‌اش شد.

خانم موریس کشاورز فرانسوی از ماه مه گذشته که خروسش به خاطر سر و صدا و بانگ صبحگاهی مورد غصب همسایه‌اش قرار گرفت و کشته شد، تاکنون توانست طوماری از 74 هزار نفر که همه آنها با امضای خود خواستار مجازات قاتل خروس او شده‌اند، تهیه و شکایت خود را تقدیم دادگاه کند.

به گزارش خبرگزاری فرانسه «سباستین فرنی»، یکی از اهالی ساکن ونزیو واقع در جنوب فرانسه جایی که مردی به دلیل بانگ‌ صبحگاهی خروس خانم موریس را کشته بود، به این خبرگزاری گفته است، ما از اقدام این مرد برای قتل خروس واقعا شوکه شدیم.

فرنی با اشاره به پرونده خروس خانم «موویس»، تأکید کرد: «زندگی روستایی به طور فزاینده‌ای در معرض اقدامات غیر مجاز است که باعث ایجاد حسی نگرانی در میان کشاورزان شده است.

مردی که مارسل (خروس) را کشت به ارتکاب جرم خود اعتراف کرد و قرار است اوایل دسامبر محاکمه شود.

پس از کشته شدن «مارسل» خانم موریس صحاب او با وحشیانه توصیف کردن این اقدام صفحه‌ای ویژه در فیس بوک برای شرح این داستان باز کرد.

داستان قتل خروس باعث همدردی مردم محله شد. پس از مدتی تعداد زیادی از کاربران نیز با حمایت از موریس از وی خواستند تا طوماری برای دادخواهی در دادگاه تهیه کند تا همه مردم محله و کسانی که از این ماجرا آگاه شدند آن را امضاء کنند. او تاكنون بیش از 74 هزار امضاء برای دادخواهی جمع آوری كرده است.

صاحب خروس «مارسل» می‌گوید درست است که مارسل درگذشت ، اما او 5 جوجه ترک کرد که راهش را ادامه خواهند. مرگ مارسل همچنین باعث باز شدن پرونده دادرسی بزرگی شده است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم