.
.
.

هجوم پنس به نامزد معاونت جو بایدن؛ دستور کار چپ‌ رادیکال را نصب‌العین کرده است

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

مایک پنس معاون رئیس‌جمهوری آمریکا، چهارشنبه 12 اوت در مصاحبه با «شون هانیتی» از کانال فاکس‌نیوز تأکید کرد که کاملا هریس نامزد منصب معاونت جو بایدن نامزد حزب دموکرات در انتخبات ریاست‌جمهوری، «دستور کار چپ رادیکال را نصب‌العین خود قرار داده ‌است.»

پنس افزود که بی صبرانه در انتظار مناظره با او در ایالت یوتا در 7 اکتبر آینده است.

پنس در ادامه گفت: «فکر کنم هریس مناظره‌گر ماهری است اما من بی صبرانه منتظر رفتن به شهر سولت لیک و حضور در سالن مناظره هستم تا بتوانم 50 سال زندگی سیاسی بایدن و دکترین چپ رادیکال او را به چالش بکشم و دستاوردهای دولت ترامپ را توضیح دهم.»

بایدن و هریس چهارشنبه 12 اوت برای نخستین بار یک روز پس از این که بایدن او را به عنوان معاون خود معرفی کرد، با یک دیگر بر صفحات تلویزیون ظاهر شدند.

پنس چهارشنبه 12 اوت به شکلی خاص به پیشینه بایدن در ارتباط با آمریکایی‌های افریقایی‌تبار و دیگر اقلیت‌ها پرداخت.

پنس گفت: «بایدن و هریس از حزبی هستند که به مدت چندین دهه، موضوع کمک به آمریکایی‌های افریقایی‌تبار، ورد زبانش بود. این در حالی است که به دلیل سیاست‌های ترامپ، شاهد پائین‌ترین شاخص بیکاری در میان آمریکایی‌های افریقایی‌تبار هستیم. ترامپ در راستای ایجاد فرصت‌های آموزشی برای هر آمریکایی به ویژه اقلیت‌ها مبارزه می‌کند.»

او افزود: «دموکرات‌ها عملاً خواستار افزایش مالیات‌ها به میزان 4 تریلیون دلار هستند. آنها قضاتی را برای به محاکمه کشاندن ما منصوب خواهند کرد و از مالیات دهندگان برای سقط جنین حمایت خواهند کرد و در کنار کسانی خواهند بود که از سیاست مرزهای باز دفاع می‌کنند.»

پنس تأکید کرد «از همه گردهمایی‌ها در شیکاگو، نیویورک، پروتلند و سیاتل حمایت می‌کنم و با تمام قدرت در کنار ترامپ و همه زنان و مردان برای نجات قانون می‌ایستم. این در حالی است که بایدن و هریس از حزب دموکرات و چپ رادیکال می‌شنویم که خواستار متوقف کردن تأمین بودجه مربوط به پیاده کردن قانون هستند.»