اخبار ضدونقیض درباره پیدا شدن جسد سها رضانژاد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

فرماندار شهرستان کردکوی درباره نتیجه جستجو برای یافتن جسد «سها رضانژاد» که 28 روز پیش در ارتفاعات جهان‌نما کردکوی در استان گلستان ناپدید شده بود، اعلام کرد که جسد این دختر جوان پیدا شده است اما رئیس کل دادگستری گلستان تاکید کرد که جسد پیدا شده در جهان‌نما هنوز احراز هویت نشده است.

ابراهیم قدمنان فرماندار شهرستان کردکوی، جمعه 7 اوت 2020 به خبرگزاری تسنیم گفت: «پیکر بی‌جان سها رضانژاد دختر گمشده در ارتفاعات جهان‌نما کردکوی پس از 28 روز توسط نیروهای هلال‌احمر پیدا شد».

به گفته او پیکر بی‌جان این دختر جوان پایین پرتگاهی در نزدیکی مکانی که این گروه طبیعت‌گردی مستقر شده بود پیدا شد و پلیس آگاهی در حال بررسی روی جزئیات این حادثه است.

سها رضانژاد، دختر 27 ساله که به همراه یک گروه طبیعت‌گردی از تهران به ارتفاعات جهان‌نما کردکوی در استان گلستان رفته بود از صبح جمعه 10 ژوئیه ناپدید شده بود.

عدم احراز هویت جسد

از سوی دیگر، رئیس کل دادگستری گلستان با تایید خبر کشف جسد یک زن در مناطق صعب‌العبور کوهستانی شهرستان کردکوی تاکید کرد که جسد هنوز احراز هویت نشده است.

هادی هاشمیان امروز در این باره به خبرگزاری مهر گفت: «یک جسد لحظاتی قبل توسط تیم جستجوی هلال‌احمر در مناطق صعب‌العبور کوهستانی شهرستان کردکوی کشف شده و در حال انتقال آن هستند».

به گفته او در حال حاضر خانواده سها رضانژاد در شهرستان کردکوی مستقر هستند و پس از انتقال جسد و انجام تشریفات قانونی، هویت جسد کشف شده مشخص می‌شود.

هاشمیان در ادامه افزود: «محل کشف جسد، نسبت به محلی که خانوم سها رضانژاد در آن کمپ زده بودند، فاصله دارد و احراز هویت و علت مرگ پس از انتقال جسد به پزشکی قانونی امکان‌پذیر است».

گفتنی است، امروز پیش از منتشر شدن خبر پیدا شدن جسد سها رضانژاد، اطرافیان و خانواده او هشتگی را بالا آوردند و در آن مطالبه خود برای ادامه جستجوی یافتن سها را مطرح کرده بودند.

همچنین اخباری درباره توقف عملیات جستجو برای یافتن سها، منتشر شده بود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم