90 درصد مبتلایان به کرونا در امارات شفا یافته‌اند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

اقدامات پیشگیرانه و درمانی امارات متحده عربی در راستای جلوگیری و مقابله با ویروس کرونا سبب شده که نسبت بهبودی در میان کرونازدگان این کشور به 90 درصد رسیده و امارات را در یکی از رده‌های بالای جهانی در زمینه نرخ بهبودی از کرونا قرار دهد.

عبدالرحمن العویس، وزیر بهداشت و ایمنی اجتماعی امارات متحده عربی روز دوشنبه سوم آگوست 2020 در یک نشست خبری درباره تحولات مرتبط با کرونا در این کشور گفت که نرخ بهبودی کرونازدگان در امارات 90 درصد است و امارات با این آمار در یکی از رده‌های بالای جهانی در زمینه نرخ بهبودی از کرونا قرار دارد.

این کشور تا کنون بیش از 5 میلیون تست کرونا انجام داده است. در 24 ساعت منتهی به روز دوشنبه هم این کشور 27 هزار و 811 تست کرونا انجام داد که نتایج آن ابتلای 164 مورد جدید به ویروس کرونا را نشان داد. تا کنون 61 هزار و 163 نفر در امارات به کرونا مبتلا شده‌اند.

در شبانه‌روز گذشته همچنین 248 نفر از کرونازدگان اماراتی بهبود یافتند تا تعداد مجموع بهبودیافتگان این کشور به 54 هزار و 863 نفر برسد.

در این کشور در 3 روز گذشته هیچ مورد مرگ بر اثر کرونا ثبت نشد. با این حال کرونا تا کنون جان 351 نفر را در کشور گرفته است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم