گربه قاچاقچی مواد مخدر از زندانی در سری‌لانکا گریخت

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

گربه‌ای که اقدام به انتقال مواد مخدر به زندانی در سری‌لانکا می‌کرد، پس از شناسایی، دستگیر و بازداشت شد اما ساعاتی بعد از زندان گریخت.
رسانه‌های سری‌لانکا گزارش کردند که گروهی ناشناس از این گربه برای انتقال مواد مخدر، سیم‌کارت و تلفن‌های همراه به داخل زندان به شدت محافظت شده ویلیکادا استفاده می‌کردند و نیروهای امنیتی پس از متوجه شدن این موضوع، اقدام به دستگیر و زندان این گربه قاچاقچی کردند.
این گربه در هنگام بازداشت کیسه‌ای کوچک حاوی 2 گرم هروئین، یک کارت حافظه و دو سیم کارت را با خود حمل می‌کرد. این کیسه کوچک به گردن گربه بسته شده بود.

روزنامه آورنا گزارش کرد این گربه پس از دستگیری در اتاق کوچکی زندانی شده بود ولی روز یکشنبه دوم آگوست 2020 توانست از این مکان بگریزد. مقامات زندان ویلیکادا هنوز درباره فرار این گربه قاچاقچی اظهار نظر نکرده‌اند.

مقامات زندان پیش از این گفته بودند که در هفته‌های اخیر مقدار قابل توجهی مواد مخدر، تلفن‌ همراه، شارژ و کارت حافظه از بیرون به درون زندان پرتاب شده و بخش زیادی از آنها روی دیوار زندان افتاده و مقداری از این اشیاء هم با گذر از دیوارهای مرتفع به درون منطقه هواخوری زندانیان رسیده است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید