برادر قاضی‌منصوری: چهره برادرم قابل تشخیص نیست وابعاد جسد به جسد برادرم نمی‌خورد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

خانواده قاضی منصوری در واکنش به انتشار خبری مبنی براینکه جسد این قاضی به خانواده‌اش تحویل داده شده است، ضمن رد و تکذیب این خبر گفته‌اند که جسد برایشان احراز نشده است.

برادر قاضی منصوری قاضی فراری ایران که در رومانی کشته شده در مصاحبه با خبرگزاری برنا گفت:«جسدی که منصوب به برادر من است، به ایران آوردند و دوبار هم با خانواده به پزشک قانونی رفتیم منتها نتوانستیم ظاهر جسد را احراز کنیم. پزشک قانونی از همه خانواده ما آزمایش دی ان ای گرفت اما جواب آزمایش هنوز اعلام نشده است. به همین خاطر ما هنوز جنازه را تحویل نگرفتیم و منتظریم که آزمایش دی ان ای اعلام شود چون به لحاظ رویت احراز نکردیم.

Advertisement

او همچنین به این خبرگزاری گفت: «در دو مرحله‌ای که رفتیم ابعاد و ظاهر جسد را احراز نکردیم و دیدیم که هیچ چیز جسد به برادرمان نمی‌خورد به همین دلیل از خواهران و برادران آزمایش «دی ان ای» گرفتند و منتظریم که جواب آزمایش بیاید.

او افزود:« به ما گفته بودند یک ماه طول می‌کشد که جواب آزمایش دی ان ای بیاید اما به دلیل اینکه یک مقدار فوریت دارد و جواب خارج از نوبت می‌آید و در این هفته حتما اعلام شود.»

برادر قاضی منصوری اظهار داشت:«جسد را به ما نشان دادند و باز کردند اما اعلام می‌کنند به دلیل زمان مقداری از جسد که احتمالا در سردخانه نبوده از بین رفته است، البته این حرف‌ها را می‌گویند و ما هم که متخصص نیستیم اما مقداری از جسد تحلیل رفته و ما نتوانستیم آن ابعاد و ظاهر را تشخیص دهیم.»

برادر قاضی منصوری گفت: «چهره از بین رفته و اندازه‌ای قابل تشخیص نیست اما این چهره به آن کسی که ما حداقل در نظر داشتیم نمی‌خورد نه ابعاد سر، نه ابعاد طول و قدی که این جسد دارد، به برادرم نمی‌خورد اما به صورت کلی حتی 50درصد هم نتوانستیم تشخیص دهیم و منتظر آزمایش هستیم.»

برادر قاضی منصوری در این مصاحبه ضمن تکذیب خبر تحویل جسد قاضی منصوری گفت :«جسد هنوز تحویل داده نشده است، ظاهرا خبرگزاری قوه قضاییه و تعدادی از خبرگزاری‌ها و حتی بعضی از شبکه‌ها نوشتند که جسد تحویل خانواده داده شده اما درست نیست و هنوز جسد تحویل داده نشده است».

جسد قاضی غلامرضا منصوری که از سوی دستگاه قضایی ایران به فساد و رشوه متهم بود در 30 خرداد ماه به طور مشکوکی در هتلی در بخارست رومانی پیدا شد.

منصوری از قضات معروف و مورد اعتماد قوه قضائیه در دوران صادق لاریجانی بود. او به دریافت 500 هزار یورو رشوه از باند اکبر طبری متهم است. منصوری پس از بازداشت اکبر طبری از کشور گریخت.

بیشترین بازدید موضوعات مهم