ملک سلمان ضمن تبریک عید قربان از خداوند برای حجاج قبولی حج مسئلت کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

خادم الحرمین الشریفین ملک سلمان بن عبدالعزیز آل سعود پادشاه عربی سعودی جمعه 31 ژوئیه 2020 ضمن تبریک به همه به مناسبت عید قربان از خداوند برای حجاج بیت‌الله الحرام قبولی حج و برای مسلمانان آرزوی قبولی طاعات مسئلت کرد.

به گزارش خبرگزاری رسمی سعودی ملک سلمان پادشاه سعودی ضمن دعا برای برچیده شدن پاندمی کرونا از جهان و تبریک به مناسبت فرا رسیدن عید قربان برای همگان سلامتی، تندرستی، خیر و برکت آرزو کرد.

خادم الحرمین الشریفین همچنین در حساب کاربری‌اش بر شبکه «توئیتر» گفت:«عید مبارک قربان که خداوند آن را برای ما و شما پر خیر و برکت و سلامتی و تندرستی گرداند را تبریک می‌گویم. همچنین از خداوند باری تعالی مسئلت دارم که طاعات مسلمانان و حج حج‌گزاران را قبول کند و با فضل و رحمت خویش پاندمی کرونا را از کشورمان و جهان دور کند. هر سال به خیر و خوشی باشید».

از سویی خبرگزاری رسمی سعودی شامگاه پنج‌شنبه تاکید کرد که خادم الحرمین الشریفین ملک سلمان بن عبدالعزیز پس از انجام عمل موفقیت‌آمیز برداشتن کیسه صفرا و گذراندن دوره نقاهت بیمارستان تخصصی ملک فیصل را به مقصد کاخ محل اقامتش ترک کرده است.

این خبرگزاری به نقل از دیوان پادشاهی سعودی گفته بود:«خادم الحرمین الشریفین ملک سلمان بن عبدالعزیز حفظه الله با لطف و عنایت الهی روز پنج‌شنبه 9 ذی الحجه 1441 برابر با 30 ژوئیه 2020 پس از آنکه خداوند عزوجل لباس تندرستی و عافیت بر او پوشاند، از بیمارستان تخصصی ملک فیصل ریاض مرخص شد. خداوند خادم الحرمین الشریفین را از شر هر بدی دور نگاه داشته و صحت و سلامتی به او عطا فرماید.»

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید