کویت ورود شهروندان ایران و 6 کشور دیگر را ممنوع کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

مرکز ارتباطات دولتی کویت روز پنج‌شنبه 30 ژوئیه 2020 در راستای اقدامات پشگیرانه مرتبط با کرونا، ورود شهروندان ایران و 6 کشور دیگر به خاک خود را ممنوع اعلام کرد.

در اطلاعیه‌ای که مرکز ارتباطات دولتی کویت در صفحه توئیتر خود منتشر کرد، آمده: «به شهروندان و افراد مقیم اجازه ورود و خروج به و از کشور داده می‌شود، به استثنای افراد مقیم که از کشورهای بنگلادش، فیلیپین، هند، سری‌لانکا، پاکستان، ایران و نپال راهی کویت می‌شوند.»

Advertisement

اداره‌کل هوانوردی تجاری در کویت هم اعلام کرد شرکت‌های هواپیمایی که در فرودگاه بین‌المللی این کشور فعالیت دارند، کار خود را از اول آگوست 2020 از سر می‌گیرند.

این اداره از همه مسافران درخواست کرد اقدامات و دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت کرده تا در زمینه ورود و خرج از فرودگاه این کشور دچار مشکل نشوند.

براساس آخری آمار ارائه شده در وبگاه worldometers.info تا ساعات پایانی روز پنج‌شنبه 30 ژوئیه 301 هزار و 530 نفر در ایران به کرونا مبتلا شده و 16 هزار و 569 نفر نیز در این کشور به دلیل ابتلا به کرونا جان خود را از دست داده‌اند. در همین زمان تعداد مبتلایان در کویت 66 هزار و 529 و تعداد قربانیان 445 نفر اعلام شد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید