ترامپ: دولت اوباما و بایدن فاسدترین دولت تاریخ است

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

دونالد ترامپ رئیس‌جمهوری آمریکا، یکشنبه 26 ژوئیه عنوان ساخت که دولت باراک اوباما رئیس‌جمهوری پیشین و جو بایدن معاون، فاسدترین دولت تاریخ است.

ترامپ همچنین اوباما و بایدن را به جاسوسی علیه کارزار انتخاباتی خودش متهم نمود.

از سوی دیگر اریک ترامپ پسر رئیس‌جمهوری آمریکا و معاون مدیریت اجرایی سازمان ترامپ، شنبه 25 ژوئیه در برنامه «جهان واترز» در فاکس نیوز، ضمن انتقاد از بایدن به خاطر پاسخ ندادن به پرسش‌های مشکل مطرح شده از سوی جراید، او را «مستبد» خوانده و تأکید کرد که بایدن، انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را به مسخره می‌گیرد.

ترامپ شنبه ۲۵ ژوئیه بار دیگر ماجرای مطالب مطرح شده در خصوص جاسوسی أوباما علیه کمپین انتخاباتی خود را را یادآوری کرد که آن را «جنایت سیاسی عصر» توصیف کرده بود.

ترامپ در توئیت خود نوشت: «اگر اوباما و تیم منحط او علیه من جاسوسی کرده و رسوا شدند ولی این پرونده باز و بسته شد بدون این که اتفاق چندانی بیفتد.»

گفتنی است ترامپ پیشتر به ارتکاب خیانت در ارتباط با تجقیقات در خصوص گمانه زنی‌ها پیرامون تماس‌های کمپین انتخاباتی او در سال 2016 با روسیه متهم شده بود.

ترامپ و هم پیمانان او مدت مدیدی است که موضوع جانبداری مأموران اف بی ای از تیم اوباما در حمله به کمپین انتخاباتی 2016 وی را به عنوان بخشی از تحقیقات پیرامون دخالت روسیه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا مطرح ساخته داند که از سوی رابرت مولر مشاور ویژه سابق «اف بی ای»، هدایت می‌شد.

شایان ذکر است که این تحقیقات، ترامپ را ظرف دو سال نخست ورود وی به کاخ سفید، هدف قرار داد درحالی که ترامپ همواره کار هئیت تحقیقاتی «اف بی ای» را به ریشخند گرفته و آن را «پیگرد زنان جادوگر» توصیف کرد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید