واکنش دوباره صالح به پارلمان افغانستان: از آه پرسوز مظلوم بترسید

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

امرالله صالح معاون اول رئیس‌جمهوری افغانستان پنج‌شنبه 23 ژوئیه بار دیگر در واکنش به رد برنامه «دسترخوان» از سوی پارلمان این کشور اعلام کرد، از آه پرسوز مظلوم بترسید.

امرالله صالح در صفحه رسمی فیسبوک خود خطاب به اعضای پارلمان افغانستان نوشت: «اکثر کسانی که قرار است از برنامه دسترخوان ملی مستفید گردند دسترسی به فیس بوک و دنیای مجازی ندارند. آنها قشر بی‌صدای افغانستان اند. دعوا جلب‌های دنیای مجازی نماینده فقرای کشور نیستند».

صالح در ادامه نوشت: «هنوز سروقت است که پارلمان افغانستان از پیشگاه فقرا و تهی دستان عذر خواهی نمایند. آه و دعای تهی دستان کشور اگر دسترخوان شان برای مدتی پر نشود و پول بانک جهانی به جای دیگر برود دامن‌گیر ولسی جرگه(پارلمان) خواهد شد. گفته اند از آه پرسوز مظلوم بترسید».

امرالله صالح دیروز چهارشنبه نیز در واکنش به رد برنامه «دسترخوان ملی» از سوی پارلمان این کشور گفته بود، نان فقیر را گرفتن نه هنر است نه شجاعت.

قابل ذکر است که محمد اشرف غنی رئیس‌جمهوری افغانستان شنبه 18 ژوئیه 2020 برنامه کمک غذایی به نیازمندان تحت نام «دسترخوان ملی» را با هزینه 244 میلیون دالر افتتاح کرد، اما پارلمان این کشور سه‌شنبه هفته جاری این برنامه «دسترخوان ملی» را با اکثریت آرا رد کرد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید