امارات انجام تست کرونا قبل از آمدن به این کشور را برای همه مسافران الزامی کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

دولت امارات متحده عربی شامگاه چهارشنبه 22 ژوئیه 2020 انجام تست «PCR» مربوط به تشخیص ابتلا به ویروس جدید کرونا برای همه مسافران اعم از شهروندان، مقیمان و همچنین گردشگران و مسافران ترانزیت قبل از آمدن‌شان به این کشور را الزامی اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری رسمی امارات (وام) همه مسافران صرف‌نظر از این‌که از کدام کشور به امارات می‌آیند الزاما و نهایتا از ابتدای ماه اوت آینده بایستی پیش از آمدن به امارات بدون این‌که در تدابیر از پیش اعلام شده مربوط به تست‌ الزامی کرونا هنگام ورود به فرودگاه‌های دولت امارات اختلالی ایجاد کنند، به طور قبلی نیز تست تشخیص کرونا «پی آر سی» را انجام داده باشند.

کمیته ملی مدیریت بحران‌ها، فوریت‌ها و مقابله با بلایا در وزارت خارجه و همکاری‌های بین‌المللی امارات متحده عربی همچنین تاکید کرد همه کسانی که فرودگاه‌های امارات را به مقصد کشورهای عضو اتحادیه اروپا، بریتانیا و کشورهایی که برای سفر به آنها انجام تست تشخیص ابتلا به کووید - 19 نیاز باشد، ترک کنند می‌بایست به طور قبلی و قبل از سوار شدن بر هواپیما آزمایش «PRC» مربوط به تشخیص کرونا را انجام داده باشند.

این اقدام امارات متحده عربی در راستای تلاش‌های صورت گرفته برای محافظت از بهداشت و سلامتی شهروندان و مقیمان این کشور و پیشگیری از گسترش انتشار ویروس جدید کرونا اتخاذ می‌شود.

بنا به بیانیه صادره از سوی وزارت خارجه و همکاری‌های بین‌المللی امارات، کودکان کمتر از 12 سال و همچنین کودکانی که دارای معلولیت‌های شدید و متوسط هستند از انجام تست آزمایشگاهی کرونا که از زمان انجام آزمایش دارای اعتباری 96 ساعته است، معاف شده‌اند.

کمیته ملی مدیریت بحران‌ها، فوریت‌ها و مقابله با بلایا در وزارت خارجه و همکاری‌های بین‌المللی امارات متحده عربی همچنین بر ضرورت تطبیق این شروط برای همه هواپیمایی‌های ملی و هواپیمایی‌های فعال در این کشور تاکید کرد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید