هشدار یکی از اعضای مجلس ایران به دولت: کاری نکنید مردم بریزند و همه ما را بیرون کنند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

حسینعلی شهریاری نماینده زاهدان در مجلس ایران یکشنبه 19 ژوئیه به سران رژیم هشدار داد و گفت: روزی خواهند ریخت ما را از مجلس و دولتمردان را از دولت بیرون خواهند کرد.

شهریاری امروز در نطق میان‌دستور خود در جلسه علنی مجلس گفت: متأسفانه امروز شاهد فقر، گرانی و تورم لجام‌گسیخته و مشکلاتی در ارتباط با قشرها مستضعف و محرومین کشور هستیم. آقای رئیس‌جمهور یک شب گرسنه نخوابیده که متوجه شود معنای گرسنگی چیست. بی‌پول نبوده که بچه‌اش را به‌خاطر بی‌پولی نتواند به مدرسه بفرستد. فرزندانش بیکار نبوده‌اند که ببیند بیکاری چه بلایی بر سر خانواده‌ها می‌آورد. خانواده‌هایی هستند که 4 نفر یا 5 نفر بیکار تحصیل‌کرده دارند و هیچ شغلی برای آنها وجود ندارد.

وی تأکید کرد: دو سال قبل من در همین مجلس گفتم اگر دولت کاری نکند به‌خاطر فقر و گرسنگی و فشار محرومین مردم روزی خواهند ریخت ما را از مجلس و دولتمردان را از دولت بیرون خواهند کرد. خیلی زمان نمی‌برد؛ چرا چشم و گوشتان را بسته‌اید و توجه نمی‌کنید؟

شهریاری در ادامه به بحران کرونا و فساد فراگیر در کشور اشاره و گفت: منابع ارزی و طلای کشور را دولتمردان به تاراج برده‌اند.

این درحالی است که به گفته کارشناسان مسائل اقتصادی ایران، شاخص فلاکت در ایران طی سه سال اخیر 26 درصد رشد کرده که بیانگر رویدادهای ناخوشایندی حکایت است که در بطن جامعه در حال رخ‌دادن است.

به نظر این محافل با توجه به‌افزایش نرخ تورم در کشور و رسیدن آن به نزدیک 50 درصد، تبعات سنگین‌تری در انتظار اقتصاد به‌ویژه اقتصاد معیشتی است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید