برگزاری بزرگترین کنفرانس اپوزیسیون ایران با شعار «کانون‌های شورشی کلید پیروزی»

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
3 دقيقه (Reading time)

شورای ملی مقاومت ایران بزرگترین بخش اپوزیسیون ایران برای برگزاری بزرگترین کنفرانس سالانه خود که به دلیل شرایط شیوع بیماری کرونا آنلاین برگزار خواهد شد، فراخوان داد.

طبق ارزیابی صورت گرفته توسط شورای ملی مقاومت،در این کنفرانس سالانه که سازمان مجاهدین خلق ایران بخش عمده تشکیل دهنده شورای ملی مقاومت آن را برگزار می‌کنند، بیش از 1000 هزار شخصیت سیاسی در 30 هزار نقطه از جهان در این کنفرانس که با هدف «حمایت از قیام مردم ایران و پشتیبانی از کانون‌های شورشی» در داخل است، شرکت خواهند کرد.

در بیانیه‌ای که شورای ملی مقاومت ایران برای اطلاع رسانی از این کنفرانس منتشر کرد، آمده است که نزدیک به 1000 شخصیت سیاسی، نماینده پارلمان از سراسر جهان برای اعلام همبستگی و حمایت از مقاومت ایران و دعوت جامعه بین المللی برای اتخاذ سیاستی راسخ و عزمی جزم علیه تروریسم دولتی رژیم ایران و برنامه هسته‌ای و سلاح‌های کشتار جمعی آن، شرکت خواهند کرد.

در بیانه شورای ملی مقاومت همچنین آمده است:«همایش سالانه شوراس ملی مقاومت ایران که روز جمعه 17 ژوئیه 2020 برای حمایت از قیام مردم ایران با هدف سرنگونی رژیم آخوندهای فاسد و جنایتکار در اروپا، ایالات متحده آمریکا و استرالیا و در 30 هزار نقطه دیگر در جهان از طریق فضای مجازی در داخل و خارج از ایران برگزار می‌شود، حماسه بزرگترین گردهمایی تاریخی در نوع خود برای حمایت از مردم ایران که همزمان با اوج‌گیری اجتماعات و تظاهرات مردم ایران در شهرهای مختلف صورت می‌گیرد، به شمار می‌رود».

نزدیک به 1000 شخصیت سیاسی ، سیاستمدار و نماینده پارلمان از پنج قاره جهان برای حمایت از خواست مردم ایران برای آزادی در این کنفرانس شرکت می‌کنند.

از جمله شخصیت‌های سرشناس که در این کنفرانس از طریق سخنرانی شرکت خواهند کرد، می توان شهردار جولیانی، سناتور جوزف لیبرمن ، میشل آلیوت ماری، جولیو ترتزی، جان بیرد، آنا فوتیکا و وزرای امور خارجه فرانسه ، ایتالیا ، کانادا و لهستان سابق و مایکل موکسیسی ، دادستان کل پیشین ایالات متحده ، وزیر سابق حقوق بشر فرانسه رامایاد ، و سفیران سابق آمریکا، روبرت جوزف ، لینکلن بلومفیلد، کنت بلکول، و شخصیتهایی دیگری مانند اینگرید بتانکورد، لیندا چاوز و تعدادی از نمایندگان کنگره و مجلس نمایندگان آمریکا، پارلمان بریتانیا، پارلمان اروپا و آلمان فرانسه ، ایتالیا نام برد.

امسال کنگره سالانه شورای ملی مقاومت و با توجه به بیماری همه گیر کرونا، از طریق اینترنت برگزار می‌شود و هواداران و دوستان شورای ملی مقاومت ایران و همه کسانی که می‌خواهند فاشیسم مذهبی حاکم در ایران سرنگون شود از طریق ارتباط با اشرف 3 در آلبانی و همچنین از طریق بیش از 100 کشور در 5 قاره جهان با اختلاف 17 ساعت برگزار می‌شود.

شورای ملی مقاومت ایران لینک‌های ارتباط با این کنفرانس را با عنوان‌هاى ذيل شرح داده است.
https://twitter.com/i/broadcasts/1OdKrWnvrpwGX
فيسبوک کمیته امور خارجی شورای ملی مقاومت
https://www.facebook.com/NCRIArabic/
لینک‌های فارسی در تويتر برای کمیته زنان در شورای ملی مقاومت
https://twitter.com/i/broadcasts/1lPKqLjoVyexb
لینک پیک شادی در اینستگرام
https://www.instagram.com/pakeshadiiranntv/
برای انگلیسی
https://twitter.com/i/broadcasts/1RDxlrbqgYRGL
https://www.facebook.com/IranNCR/

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید