عادل فردوسی‌پور به 40 ضربه شلاق محکوم شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

به گزارش خبرگزاری برنا، به ادعای جهانیان مدیرعامل سابق باشگاه نفت تهران، عادل فردوسی‌پور مجری پر طرفدار برنامه 90، به خاطر تهمت و افترا با حکم دادگاه به 40 ضربه شلاق محکوم شد.

این درحالی است که روزنامه دنیای اقتصاد، در شماره پنجشنبه 16 ژوئیه خود در رابطه با چند و چون این خبر نوشت: جهانیان که سابقاً مالکیت نفت تهران را عهده‌دار بوده و این تیم در پایان فصل به دسته پایین‌تر از رقابت‌های لیگ برتر سقوط کرده و حالا هم اثری از این تیم در فوتبال ایران نیست، امروز در گفتگویی رادیویی اعلام کرد به دلیل انتشار صحبت‌های خلاف واقع در برنامه نود، مجری و تهیه‌کننده این برنامه را به 40 ضربه شلاق متهم کرده‌ است.

او در بخشی از صحبت‌هایش به مجری برنامه گفت: با وجود فرصت زیادی که به فردوسی‌پور داد تا از طریق یک پیام عذرخواهی رضایت وی را جلب کند این اتفاق رخ نداده و وی برخلاف میل باطنی مجبور به پیش‌رفتن در این پرونده شده ‌است؛ پرونده‌ای که فرجام آن، 40 ضربه شلاق به جرم نشر اکاذیب بوده ‌است.

این روزنامه در ادامه افزود که پیگیری‌ها نشان می‌دهد در این گفتگوی رادیویی تنها بخشی از واقعیت گفته شده و این فرد به بخش مهم دیگر ماجرا اشاره نکرده ‌است؛ موضوع مهم این است که حکم این پرونده 40 ضربه شلاق یا جریمه نقدی 1.5 میلیون تومانی بدل از شلاق بوده که عادل فردوسی پور با پرداخت آن به اجرای احکام این پرونده را بسته و حاشیه خاص دیگری نیز در این زمینه وجود ندارد.

به گزارش دنیای اقتصاد، در حال حاضر و با توجه به نوع صحبت‌های مالک سابق باشگاه نفت به نظر می‌رسد فرصت شکایت از وی برای عادل فردوسی‌پور مهیا باشد؛ چرا که در این صحبت‌ها تنها به بخشی از دادرسی پرونده اشاره شده و دربارهٔ فرجام نهایی آن صحبتی به عمل نیامده است تا این خبر به شکلی نادرست در شبکه‌های اجتماعی منتشر شود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید