رئال‌مادرید با پیروزی 1-2 مقابل گرانادا صدرنشینی در لالیگا را مستحکم کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

رئال‌مادرید در هفته سی‌و‌ششم رقابت‌های لالیگا مقابل تیم گرانادا به پیروزی 1-2 رسید و صدرنشینی خود در لالیگا را مستحکم‌تر کرد.

تیم گرانادا بامداد سه‌شنبه 14 ژوئیه 2020، در ورزشگاه لوس کارمنس میزبان تیم رئال‌مادرید بود. این دیدار که در هفته سی‌و‌ششم لیگ دسته اول فوتبال اسپانیا برگزار شد، با نتیجه 1-2 به سود رئال‌مادرید به پایان رسید.

در این بازی، فرلان مندی در دقیقه 10 و کریم بنزما در دقیقه 16 برای رئال‌مادرید گلزنی کردند و داروین ماچیس در دقیقه 50 تک گل گرانادا را به ثمر رساند.

شاگردان زیدان با کسب این پیروزی 83 امتیازی شدند و در فاصله دو هفته به پایان رقابت‌ها اختلاف 4 امتیازی خود با بارسلونای رده دومی را حفظ کردند و گرانادا نیز با قبول شکست 50 امتیازی و در رده دهم باقی ماند.

بدین ترتیب، رئال با کسب حتی یک تساوی از بازی بعدی‌، سی‌و‌چهارمین قهرمانی‌اش در لالیگا را ثبت خواهد کرد. پنجشنبه پیش رو، این تیم میزبان ویارئال خواهد بود.

گفتنی است، در دیگر رقابت‌های لالیگا که کمی پیش از دیدار دو تیم رئال‌مادرید و گرانادا برگزار شد، آلاوس در خانه مقابل ختافه به تساوی بدون گل رسید و در بازی دیگر، سوسیه‌داد در خانه ویارئال با نتیجه 2 بر یک، حریف خود را شکست داد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید