ابتلای 16 بازیکن فولاد و 13 بازیکن استقلال به کرونا

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

نتیجه تست 16 بازیکن فولاد و 13 بازیکن استقلال تهران مثبت اعلام شد.

خبرگزاری برنا، شنبه 4 ژوئیه 2020 گزارش داد که در نظر دارد مستندات ابتلای 13 نفر از اعضای خود را در اختیار ایفمارک قرار دهد.

بر اساس این گزارش، بعد از مثبت شدن تست کرونای 8 نفر از اعضای تیم استقلال تهران که صبح امروز اتفاق افتاد، در تست‌های عصر هم مشخص شد که 5 بازیکن به کرونا مبتلا شده‌اند.

از آنجا که بر اساس قوانین، اگر 25 درصد از نفرات یک تیم به ویروس کرونا مبتلا شدند، امکان لغو بازی‌های این تیم در لیگ برتر وجود دارد، سعید رمضانی، سرپرست استقلال به خبرگزاری برنا اعلام کرد که این باشگاه مدارک و مستندات خود مبنی بر ابتلای 13 نفر از اعضای تیم را در اختیار ایفمارک قرار می‌دهد تا با بررسی این مدارک در صورت موافقت سازمان لیگ، دیدارهای استقلال دو هفته به تعویق بیفتد.

از سوی دیگر باشگاه فولاد نیز اعلام کرد که تست کرونای 16 بازیکن این تیم مثبت شده است.

بر اساس گزارش ایمنا، سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولاد اعلام کرد: «تست کرونای 11 بازیکن و پنج همراه تیم فولاد مثبت شده است».

این در حالی است که روز گذشته اعلام شد تست 6 نفر از اعضای تیم فولاد مثبت بوده و قرار بود امروز تست نهایی مشخص شود.

بازیکنان فولاد روز گذشته به قائمشهر رفتند وآماده انجام مسابقه بودند اما حالا رقمی بسیار بیشتر از 25 درصد اعضای مبتلا به کرونا هستند و با این شرایط احتمالا دیدار این تیم مقابل نساجی لغو خواهد شد.

باشگاه فولاد اسامی نفرات مبتلا به کووید 19 را اعلام نکرده اما شب گذشته علوی سرپرست فولاد با اعلام اینکه بیت سعید و جعفری مبتلای قطعی هستند، گفت که بدنساز خارجی این تیم نیز در اهواز مانده و کرونایی است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید