فرمان ملک سلمان در تمدید عمل به تدابیر دولتی برای کاستن از تبعات کرونا

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

ملک سلمان بن عبدالعزیز خادم حرمین شریفین، دستور تمددید یک سلسله ابتکار عمل‌های دولتی را در راستای کاستن از شدت پیآمدهای پاندمی کرونا بر فعالیت‌های اقتصادی و بخش خصوص صادر کرد.

این فرمان متضمن تمدید اقدامات دولتی برای بازه طولانی‌تر زمانی به هدف تحقق بهربرداری تمام‌عیار از اقدامات به اجرا درآمده از ابتدای پاندمی کرونا می‌باشد و تدابیر دولتی مورد تأکید قرار گرفته که با تمدید صلاحیت آنها موافقت شده ‌است. (حمایت از کارگران تبعه سعودی، متوقف شدن اخذ جریمه و به تأخیر انداخته شدن پرداخت عوارض و بخشودگی‌ها)

این اقدام در راستای تدابیر فوری دولت است که درجهت حمایت از افراد و بخش سرمایه گذاران، تأسیسات بخش خصوصی، تحکیم نقش آنها به عنوان شریک در امر توسعه اقتصاد پادشاهی سعودی و کاستن از فشار مالی و اقتصادی ناشی از کرونا قرار دارد.

شایان ذکر است که پادشاهی سعودی از آغاز پیآمدهای پاندمی کرونا، یک سلسله اقدامات فوری در 142 مورد به ارزش 214 میلیارد ریال سعودی به هدف کمک به افراد و تأسیسات بخش خصوصی و سرمایه‌گذاران به مورد اجرا گذاشت.

افزون بر این اقدامات، شماری از کمیسیون‌های وزارتی تحت اشراف مستقیم شاهزاده محمد بن سلمان ولی عهد در راستای بررسی نتایج و تاثیرهای پاندمی کرونا و چالش‌های مداوم آن در برخی از مناطق و بخش‌ها تأسیس گردید.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید