ویدیو؛ خبرهای ضد و نقیض از سقوط یک بالگرد ایرانی در مسیر مرودشت - شیراز

خبرگزاری تسنیم خبر سقوط هلیکوپتر را تکذیب کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

برخی از سایت‌ها و کانال‌ها در فضای مجازی، بامداد روز دوشنبه 29 ژوئن خبری مبنی بر سقوط یک فروند بالگرد ایرانی در مسیر شیراز - مرودشت منتشر کردند.

در همین حال فعالان اینترنتی نیر یک تصویر ویدیویی را در فضای مجازی منتشر کردند که در آن گوینده از سقوط یک هلیکوپتری در استان فارس در مسیر شیراز - مردشت خبر می‌دهد. تاکنون این خبر از سوی هیچ نهادی تأیید نشده است.

Advertisement

طبق گزارش رسانه‌های ایرانی، مدیریت بحران استان فارس و نیروی انتظامی این استان هنوز سقوط هلی‌کوپتر را تایید نکرده اند و در حال بررسی صحت این خبر هستند.

تسنیم: حادثه یک آتش‌سوزی جزئی بود

ساعاتی پس از انتشار خبر، خبرگزاری تسنیم وابسته به سپاه اعلام کرد، این موضوع را از طریق فرمانداری شهرستان مرودشت، آتش‌نشانی این شهرستان، مدیریت بحران استانداری فارس، فرودگاه‌های استان و هلال احمر پیگیری کرده و همه دستگاه‌ها اعلام کردند که « چنین موضوعی گزارش نشده است و طبیعتا صحت ندارد».

امیر سرتیپ دوم خلبان یوسف قربانی فرمانده هوانیروز ارتش نیز در واکنش به این خبر اعلام کرد: ‌صبح امروز ناوگان هوانیروز ماموریت پروازی در مسیر شیراز نداشته است و خوشبختانه هیچ کدام از بالگردهای متعلق به ما امروز دچار سانحه نشده‌اند.

عنایت‌الله رحیمی‌ استاندار فارس نیز با بیان اینکه ‌سقوط یک فروند بالگرد در استان (بین مرودشت و شیراز) صحت ندارد، گفت: ‌در تماس با مسئولان انتظامی اعلام شد که چنین حادثه‌ای نبوده و صرفاً یک آتش سوزی جزئی رخ داده است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید