.
.
.

بازداشت 3 شهروند ایرانی توسط مرزبانی آمریکا

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

سه شهروند ایرانی که که قصد ورود به خاک آمریکا را داشتند به اتهام «عبور غیرقانونی از مرز» توسط اداره گمرک و حفاظت مرزی در بخش «دیل ریو» «تگزاس» بازداشت شدند.

به گزارش رادیو فردا اداره گمرک و مرزبانی آمریکا اعلام کرد ماموران این اداره روز 21 ژوئن 2020 سه شهروند ایرانی را که اعضای یک خانواده هستند در ناحیه «دل ریو» واقع در مرز تگزاس با مکزیک بازداشت کرده‌اند.
در این گزارش که روز چهارشنبه 24 ژوئن منتشر شد، اتهام این افراد را «عبور غیرقانونی از مرز آمریکا» عنوان کرده است.

این اطلاعیه می‌گوید، ماموران مستقر در یک پست دیده‌بانی سه نفر را مشاهده کردند که با عبور غیرقانونی از مرز وارد خاک آمریکا شدند. این سه نفر شامل مادر، پدر و فرزند خانواده بودند که در تحقیقات بعدی مشخص شد شهروندان ایران هستند.

در ادامه اطلاعیه اداره گمرک و مرزبانی آمریکا گفته می‌شود که این افراد به پاسگاه مرزی «کامستوک» منتقل شده و روند اداری پرونده آنها طبق مقررات و دستورالعمل‌های اداره مرزبانی آغاز شده است.

بر اساس این اطلاعیه، در طول سال 2019 میلادی شهروندان 59 کشور مختلف هنگام عبور از مرز آمریکا در ناحیه «دل ریو» بازداشت شدند. همچنین در حدود شش ماهی که از سال 2020 میلادی می‌گذرد اتباع 63 کشور مختلف در همین منطقه توسط ماموران اداره مرزبانی آمریکا بازداشت شده‌اند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم