ویدیو؛ کشته شدن 8 تن از شبه‌نظامیان حوثی از جمله یک تک‌تیرانداز

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

در درگیری میان نیروهای مشترک و شبه‌نظامیان حوثی چهارشنبه 24 ژوئن 8 تن از عناصر حوثی از جمله یک تیر‌انداز هنگامی که تلاش می‌کردند به مناطق آزاد شده در جنوب شهر الحدیده در غرب یمن نفوذ کنند، کشته شدند.

به گزارش العربیه به نقل از بیانیه صادره از کمیته تبلیغات نظامی نیروهای مشترک، یگان‌های شناسایی نیروهای مشترک 8 تن از عناصر شبه‌نظامی حوثی از جمله آنها یک تیرانداز و یک کمک‌تیرانداز از بقایای نیروهای شبه‌نظامی الحوثی را هنگام نفوذشان از سوی خط زبید به نخلستان‌های نزدیک به حدود تماس در شرق منطقه الجبلیه از شهرستان التحیتا رصد کرده و به سرعت به آنها واکنش نشان دادند.

بنا به این گزارش یگان ضد تک‌تیرانداز نیروهای مشترک به تک‌تیرانداز حوثی‌ها واکنش نشان داده و او را پیش از مستقر شدن در میان نخلستان‌ها کشته و همچنین بقیه عناصر حوثی که تلاش می‌کردند از صحنه فرار کنند نیز با آتش نیروهای مشترک از پای درآمدند.

کمیته تبلیغات جنگ وابسته به نیروهای مشترک یمن در این رابطه ویدیوئی را منتشر کرد که لحظه هدف قرار گرفتن عناصر شبه‌نظامی حوثی را نشان می‌دهد.

شایان ذکر است دهها تن از بقایای نیروهای شبه‌نظامی حوثی در مناطق دورافتاده و غیر مهم از نظر نظامی در جنوب التحیتا متمرکز شده و نیروهای کمکی آنها نیز از سمت خط زبید مستقر شدند.

در درگیری‌های دو هفته گذشته میان نیروهای مشترک یمن و شبه‌نظامیان حوثی نیز تعدادی از عناصر شبه‌نظامی حوثی کشته و زخمی شدند.
شبه‌نظامیان حوثی به طور مکرر آتش‌بس اعلام شده با نظارت سازمان ملل در یمن را نقض کرده و برای نفوذ به مناطق آزاد شده تلاش می‌کنند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم