.
.
.

تشکیک عضو جبهه پایداری در مرگ قاضی منصوری

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

مهدی کوچک‌زاده، نماینده سابق تهران در مجلس ایران و یکی از اعضای جریای تندروی پایداری با انتشار عکسی از قاضی منصوری در صفحه اینستاگرامش، درباره صحت مرگ این قاضی ایرانی در رومانی تشکیک کرد و به کنایه نوشت شاید «با حضرت عزرائیل هم گاوبندی می‌کنند».

کوچک‌زاده با طرح سوالاتی مانند « چرا انتقال دهندگان کاور، لباس مخصوص کسانی را به تن کرده اند که مسئولیت رسیدگی به بیماران کرونایی از نزدیک را دارند؟ و به هیچ وجه قابل شناسایی نیستند؟ چرا هیچ تصویری از محل افتادن بدن متهم روی زمین منتشر نشده؟» صحت اخبار منتشره درباره مرگ قاضی منصوری را به زیر سوال برد و گفت: « با پولهای بادآورده حرام هنگفت می شود مرد ولی زنده ماند! با حضرت عزرائیل هم گاوبندی می کنند!»

او همچنین دلایل این تشکیک را « عدم تطابق ظواهر آنچه در کاور است با جثه وی» خواند.

پیش از یک عضو دیگر جریان پایداری روح‌الله حسنیان با متهم کردن پلیس بین‌الملل کشته‌شدن قاضی منصوری را مربوط به آنها دانست.

به گزارش اعتمادآنلاین این عضو جبهه پایداری ایران در رابطه با مرگ مشکوک قاضی منصوری مدعی شد که «غربی‌ها در این موقعیت زمانی به‌دنبال موج‌سواری بر خبری هستند که بتوانند تظاهرات‌ها و نابسمانی‌های داخلی خود را تحت‌الشعاع قرار دهند. واقعیت این است که غربی‌ها نشان داده‌اند تحمل مخالفان خود را ندارند و مردم کشورهای غربی به شدت از دولت‌هایشان ناراضی هستند. طبیعی است که آنها می‌خواهند با هجمه به سمت جمهوری اسلامی و داغ‌کردن یک خبر پرسروصدا بحران‌های عظیم خود را به حاشیه ببرند.»

او در ادامه گفت: «من که شخصا در چندین کنفرانس بین‌المللی شرکت کرده‌ام از رفتار پلیس بین‌الملل با متهمان اطلاع دارم. پلیس بین‌الملل متهمان را چنان شکنجه می‌کند که بسیاری از آنها زیر آن شکنجه‌ها جان می‌دهند. به صورت می‌توان گفت که پلیس بین‌الملل در مواردی برای کسب اطلاع از موضوعی به خصوص آن قدر متهمان را مورد ضرب و ستم و آزارواذیت قرار داده است که آنها جان خود را از دست داده‌اند. من تصور می‌کنم کشته‌شدن آقای منصوری هم مربوط به پلیس بین‌الملل است و انشگت اتهام به سمت این نهاد است.»

جسد غلامرضا منصوری قاضی متهم به فساد مالی که بر اساس حکم دادگاهی در رومانی به ‌صورت موقت و مشروط آزاد شده بود، روز جمعه 19 ژوئن 2020 در بیرون هتل محل اقامت وی پیدا شد.