لالیگا علیه جیمی‌جامپ دیدار بارسلونا و رئال مایورکا شکایت می‌کند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

لالیگا اعلام کرد علیه مردی که در دیدار بارسلونا و رئال مایورکا جیمی‌جامپ انجام داد، در حالی که این مسابقه پشت درهای رئال بسته برگزار شده بود، شکایت می‌کند.

مایورکا مقابل بارسلونا روز شنبه در تلاش برای تأمین یک عکس با لیونل مسی انجام شد ، به زمین می زند.

بر اساس گزارش گاردین، این مرد با پوشیدن پیراهن آرژانتین که نام مسی و شماره 10 پشت آن نوشته شده بود، با هدف گرفتن عکس با مسی به زمین بازی هجوم می‌برد. او این کار را در حالی انجام داد که اقدامات سخت امنیتی همزمان با انجام این مسابقه، با هدف جلوگیری از گسترش کروناویروس، انجام شده بود.

لالیگا با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد: «این مرد بدون هیچ گونه مجوز و با نافرمانی از پروتکل‌های بهداشتی و همچنین نافرمانی از دستورات کارمندان امنیتی، به زمین رسید، لالیگا محکومیت مطلق خود را برای این نوع رفتار اعلام می‌کند که سلامتی دیگران را در معرض خطر قرار داده و به رقابت آسیب برساند».

این هوادار فرانسوی، پس از دستگیری توسط پرسنل امنیتی و پلیس، به شبکه رادیویی کادنا کوپه اسپانیا گفت: «تجربه فوق‌العاده‌ای بود. من از یک فنس دو متری پریدم».

او افزود: «من وقتی از برگزاری مسابقه مطمئن شدم برای این کار برنامه‌ریزی كردم، می‌خواستم عکسی با مسی بگیرم و او را ملاقات كنم زیرا او بت من است».

مسئولان مایورکا اعلام کردند که آنها در حال بررسی چگونگی ورود این هوادار به ورزشگاه هستند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم