میت رامنی: ترامپ دوباره در انتخابات پیروز می‌شود

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

سناتور جمهوری‌خواه میت رامنی که پیش از این به عزل دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا رای موافق داده بود، گفت که ترامپ دوباره در انتخابات پیروز خواهد شد.

به گزارش فاکس‌نیوز میت رامنی، سناتور ایالت یوتا پس از یک مهمانی نهار حزب جمهوری‌خواه در کنگره آمریکا گفت که اطمینان دارد حزب‌ جمهوری‌خواه سیطره خود بر کنگره را حفط خواهد کرد و ترامپ در ماه نوامبر دوباره به عنوان رئیس‌جمهوری برگزیده خواهد شد.

Advertisement

او به روزنامه‌نگاران گفت: «من مطمئنم که اکثریت کنگره‌ را در اختیار خواهیم داشت. از مدت‌ها پیش پیش‌بینی کرده بودم که رئیس‌جمهور ترامپ دوباره انتخاب خواهد شد و کماکان هنوز این اعتقاد را دارم.»

در آخرین نظرسنجی موسسه گالوپ محبوبیت دونالد ترامپ در مقایسه با ماه پیش 10 درصد کاهش یافته و به 39 درصد رسید. یک نظرسنجی شبکه‌سی‌ان‌ان هم مدعی شد که جو باید با 55 درصد از ترامپ که 41 درصد محبوبیت دارد، پیش افتاده است. ترامپ درباره صحت این ادعا ابراز تردید کرد.

روزنامه نیویورک تایمز هفته گذشته گزارش کرد تعدادی از چهره‌های جمهوری‌خواه مانند جورج بوش پسر و میت رامنی در انتخابات پیش رو به ترامپ رای نخواهند داد. این گزارش از سوی سخنگوی جورج بوش تکذیب شد و او گفت که رئیس‌جمهوری اسبق آمریکا از سیاست بازنشسته شده و درباره اینکه به چه کسی رای خواهد داد، به کسی چیزی نگفته است.

میت رامنی در سال 2012 کاندیدای حزب جمهوری‌خواه در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا بود و از باراک اوباما شکست خورد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید