ترس از کرونا عروس مصری را با لودر به خانه بخت فرستاد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

یک عروس و داماد مصری که تصمیم گرفته بودند علیرغم انتشار ویروس کرونا در جهان، مراسم ازدواج خود را تحت هر شرایطی برگزار کنند، به دلیل ترس از ابتلا به ویروس کرونا، با لودر به خانه بخت رفتند.

زوج جوانی در منطقه عزبه الصفیح در شهر منصوره استان دقهلیه در شمال مصر راه‌حل جالبی برای رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی در مراسم ازدواج خود به کار گرفته و سوار بر یک دستگاه لودر به خانه بخت رفتند.

Advertisement

برگزاری مراسم ازدواج و تجمع در مراسم سنتی در مصر به دلیل انتشار ویروس کرونا ممنوع شده است اما خانواده این زوج برای دور زدن این ممنوعیت‌ها، عروس و داماد را سوار یک لودر کرده و با بالا بردن آنها، از تجمع مهمانان پیرامون زوجین جلوگیری کردند.

لودر حامل عروس داماد در خیابان‌های محل زندگی این زوج چرخیده و مردم با سوت و هلهله آغاز زندگی مشترک را به آنها تبریک گفتند. همزمان موسیقی سنتی نیز در کنار لودر نواخته شد. این مراسم یک ساعت به طول انجامید و سپس عروس و داماد به خانه خود رفتند.

دولت مصر از ماه مارس و به دلیل انتشار ویروس کرونا برگزاری مراسمات شادی و عزا در خیابان‌ها را ممنوع اعلام کرد. از زمان صدور این فرمان ممنوعیت، نیروهای پلیس بارها ناچار به تعطیل کردن مراسمات عروسی در استان‌های مختلف از جمله قاهره، جیزه، بورسعید، شرقیه، بنی سویف و دیگر استان‌ها کرده‌اند.

براساس آمار ارائه شده توسط وبگاه worldometers.info تا روز یکشنبه 7 ژوئن 2020 بیش از 34 هزار نفر در مصر به ویروس کرونا مبتلا شده و هزار و 237 نفر نیز به همین دلیل جان باخته‌اند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم