کام وزیر آموزش و پرورش ماداگاسکار با چای کرونایی رئیس‌جمهور تلخ شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

وزیر آموزش و پرورش ماداگاسکار که گفته بود می‌خواهد برای دانش‌آموزان این کشور شیرینی بخرد تا از تلخی چای ضدکرونا که از سوی رئیس‌جمهوری این کشور توصیه شده، بکاهد، از کار برکنار شد.

ریگاسوا آندریامانان، وزیر آموزش و پرورش ماداگاسکار درخواست 2 میلیون یورو بودجه برای خرید شیرینی برای دانش‌آموزان کرده بود. او گفته بود که این شیرینی‌ها برای کاهش تلخی چای کرونا استفاده خواهد شد، اما حالا کام خود او هم از این چای تلخ شد و از کار برکنار شد.

دولت ماداگاسکار دانش‌آموزان مدارس این کشور را مجبور به نوشیدن نوعی نوشیدنی ارگانیک که از گیاه «درمنه» ساخته شده، کرد، به این دلیل که رئیس‎جمهوری این کشور آن را دارویی شفابخش که توان مقابله و درمان ویروس کرونا را دارد، معرفی کرد.
آندری راجولینا، رئیس‌جمهوری ماداگاسکار 21 آوریل 2020 با اعلام این موضوع که کشورش به درمانی برای کرونا دست یافته، به وزراء، دیپلمات‌ها و روزنامه‌نگاران گفت: «آزمایش‌ها انجام شد... دو نفر تا کنون به این روش درمان یافته‌اند.»

ارتش ماداگاسکار هم در راستای مقابله با کرونا و عمل به دستور راجولینا، این نوشیدنی را در میان سکان پایتخت این کشور توزیع کرد.

یکی از پزشکان ارتش گفت که اگرچه مطالعات و بررسی‌های مورد اعتماد درباره این نوشیدنی در سطح بین‌الملل وجود ندارد، اما به هر حال مردم با نوشیدن آن چیزی را از دست نمی‌دهند، زیرا که این نوشیدنی در هر صورت یک تقویت‌کننده سیستم ایمنی است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم