حذف مصاحبه معاون هماهنگ کننده ارتش ایران بخاطر انتقاد مستقیم از سپاه

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

مصاحبه دریادار امیر سیاری با خبرگزاری ایرنا که تنها چند ساعت بر روی سایت این خبرگزاری قرار داشت و سپس حذف شده است.

دریادار حرف دلش را زد که چگونه صدا و سیما نقش ارتش را در جنگ کمرنگ نشان میدهد و دلیل این را هم عوامل سپاه می داند که می خواهند فقط اسم خودشان در 8 سال جنگ با عراق مطرح بماند.

امیرسیاری در فرازی از این مصاحبه گفت: «ارتش کارخانه یخچال سازی نیست که برای خودش تبلیغات کند.»

خبرگزاری ایرنا یک مصاحبه‌ ویدیویی با دریادار حبیب الله سیاری، معاون هماهنگ کننده ارتش ایران را پس از انتشار حذف کرد. دریادار سیاری در این مصاحبه به طور غیرمستقیم سخنانی مطرح کرده که می تواند انتقاد از سپاه پاسداران تلقی شود و از صدا و سیما هم به خاطر بی اهمیت نشان دادن نقش ارتش در جنگ انتقاد کرده است. انتشار این مصاحبه که بخش هایی از آن نیز در شبکه‌های اجتماعی دست بدست شده با واکنش متفاوت کاربران روبرو شده است.

گفتن یاست که چند روز پیش امیر دریادار حبیب الله سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش گفت‌وگویی اختصاصی با خبرگزاری ایرنا انجام داد (لینک) اما چند ساعت پس از انتشار این مصاحبه به دلایلی نامشخص از سایت این خبرگزاری حذف شد.

خبرنگار انصاف نیوز با پدرام الوندی معاون خبر ایرنا تماس گرفت و علت حذف این خبر را جویا شد اما او از اعلام دلیل حذف این خبر امتناع کرد.

هر چند علی رغم حذف این مصاحبه از خروجی ایرنا، ویدئوی آن در اینترنت موجود است. در این مصاحبه انتقادهایی نسبت به نادیده گرفتن خدمات ارتش جمهوری اسلامی در زمان جنگ و پس از آن مطرح شده بود.تیزر این مصاحبه که همچنان روز سایت این خبرگزاری قرار دارد

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید