تخریب خانه یک پیرزن کپرنشین توسط شهرداری کرمانشاه باعث مرگ او شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

یک پیرزن کپرنشین در کرمانشاه که در برابر ماموران شهرداری هنگامی که می‌خواستند خانه او را تخریب کنند، مقاومت کرد، پس از مدت کوتاهی جان باخت.

طی روزهای اخیر ویدیویی در فضای مجازی منتشر شد که یک پیرزن کرمانشاهی با نام آسیه پناهی را سوار بر لودر شهرداری نشان می‌دهد، او ضمن بگومگو با ماموران که برای تخریب خانه‌اش آمده بودند سعی می‌کرد با مقاومت مانع ادامه کار آنها شود اما در این کار ناموفق می‌ماند و پس از اینکه توسط ماموران به کمپ ترک اعتیاد منتقل می‌شود، جان می‌بازد.

مدیر اجرائیات شهرداری کرمانشاه در واکنش به این حادثه و با بیان اینکه این زن به ظاهر معتاد به همراه دختر و نوه‌اش در این کپر زندگی می‌کردند به خبرگزاری آنا گفت: «این زن به اخطار ماموران برای خروج از کپر توجهی نکرد از این رو ماموران خانم کمپ ترک اعتیاد چشمه سفید در محل حاضر شدند و وی را که مقاومت می‌کرد به اردوگاه منتقل کردند».

شهبازی افزود: «این فرد پس از انتقال به اردوگاه چشمه سفید دچار حالت تهوع شد و در نهایت پس از حضور پزشکان مرکز فوریت های پزشکی جان خود را از دست داد».

او مدعی شد که این شخص به هیچ عنوان توسط ماموران شهرداری مورد ضرب و شتم قرار نگرفته و دلایل وقوع این حادثه با کمک دستگاه قضایی در حال بررسی است.


بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید