داگلاس کاستا به علت تکرار مصدومیت‌هایش از فوتبال خداحافظی می‌کند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
3 دقيقه (Reading time)

داگلاس کاستا اعلام کرد که تعداد عکس‌های پزشکی‌اش از تعداد بازی‌هایش بیشتر شده و به علت تکرار مصدومیت‌هایش از فوتبال خداحافظی می‌کند.

بر اساس گزارش وب‌سایت ورزشی گل، این بازیکن برزیلی از استخدام یک مربی برای تقویت روحیه و روانش خبر داد تا به او کمک کند عوارض مربوط به تناسب اندام خود را برطرف کند.

داگلاس کاستا با اشاره به مشکلات مداومی که به علت مصدومیتش برایش پیش آمده گفت که به فکر بازنشستگی است.

او در این باره اظهار کرد: «هر بار که به زمین بازی می‌روم دوباره مصدوم می‌شوم. اما بعد که دوباره از تلویزیون فوتبال تماشا می‌کنم، یادم می‌آید که فوتبال عشق من است و به خودم می‌گویم که هنوز هم می‌توانم در سطحی بالا بازی کنم. این همان چیزی است که به خاطر آن زندگی می‌کنم. می‌دانم که فوتبال را به خاطر خودش دوست دارم و تمایلم به ادامه دادن هم نه ربطی به پول دارد نه به معروف شدن. می‌خواهم به کاری که از انجامش لذت می‌برم ادامه دهم. این هدف من است. گاهی اوقات با الکس ساندرو (مدافع برزیلی یوونتوس) شوخی می‌کنم و به او می‌گویم تعداد دفاعی که برای تشخیص مصدومیت‌هایم از پایم عکس گرفته شده، از تعداد بازی‌هایم بیشتر بوده است».

کاستا ماه سپتامبر امسال 30 ساله می‌شود و با اینکه در لیگ‌های آلمان، ایتالیا و اوکراین جام برده است، هنوز احساس می‌کند که یک کار نیمه تمام دارد.

او از ابتدای دوران بازی‌اش تنها در یک فصل بیش از 30 بازی انجام داده که آن هم مربوط به حضور قرضی‌اش در یوونتوس در فصل 18-2017 قبل از قطعی شدن قراردادش بود.

این بازیکن در ادامه بیان کرد: «مردم می گویند داگلاس توانایی این را دارد که یکی از بهترین‌های جهان باشد، اما مصدومیت او را عقب می‌اندازد. این باعث ناراحتی من می‌شود، من این توانایی را دارم که یک بازیکن برتر باشم، اما به دلایلی که خارج از کنترل من است نمی‌توانم چیزی که می‌خواهم، باشم».

او افزود: «هر وقت مصدوم می‌شوم از خودم می‌پرسم چه اشتباهی کردم؟ من نمی‌دانم چرا نمی‌توانم به طور مداوم بازی کنم، بنابراین من درخواست کمک کردم. به همین علت از یکی خواسته‌ام که کمکم کند. نمی‌دانم چیزی به عنوان مربی روانکاو به گوش‌تان خورده است یا نه. آنها روانشناس نیستند اما نشان می‌دهند که چطور واقعیات زندگی‌تان در کودکی هنوز می‌تواند روی شما تأثیر بگذارد».

گفتنی است، کاستا و تیم یوونتوس در حال آماده‌سازی برای بازگشت برنامه‌ریزی شده فصل سری آ هستند که انتظار می‌رود اواسط ژوئن از سر گرفته شود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید