امارت دبی فعالیت تجاری و آزادى تردد را از سر می‌گیرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

شیخ حمدان بن محمد بن راشد آل مکتوم ، ولیعهد امارت دبی، شامگاه دوشنبه اعلام کرد، این امارات روز 27 مه ماه جاری آزادی تردد و فعالیت‌های تجارى و اقتصادی را آغاز خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری رویترز، دفتر مطبوعاتی حکومت دبی در بیانیه‌ای اعلام كرد، از روز چهارشنبه 27 ماه مه از ساعت شش صبح تا ساعت 11 شب هیچگونه محدودیتی برای فعالیت‌های تجارى و حرکت آمد و رفت وجود نخواهد داشت.

دفتر رسانه‌ای حکومت دبی در صفحه توییتر خود اعلام کرد، این امارت برخی فعالیت‌های خرده فروشی و عمده فروشی را مجاز کرده و خواستار رعایت مقررات از جمله رعایت فاصله‌ اجتماعی و روند ضدعفونی کردن امکان تجاری را شده است.

طبق این بیانیه محدودیت برای فعالیت سینماها، سالن‌های ورزشی سرپوشیده، مراکز آموزشی و درمانی کودکان برداشته می شود.

درطول ماه رمضان، مقامات امارت دبی که یک قطب اقتصادی و گردشگری در جهان محسوب می‌شود، به مراکز تجاری اجاز بازگشایی محدود را داده بودند.

در ماه رمضان به رستوران‌ها و کافه‌ها اجازه داده‌‌اند تا مجدداً فعالیت خود را با ظرفیت 30٪ شروع کنند. همچنین به پارک‌های عمومی نیز اجازه داده شد تا با محدودیت‌هایی کار خود را آغاز کنند.

امارات متحده عربی روز دوشنبه 822 مورد جدید از ابتلا به کرونا را گزارش کرد که این رقم در مجموع به 30307 نفر رسید. آمار مرگ و میر این بیماری نیز به 248 نفر افزایش یافته است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید

  • فعال‌سازی حالت خواندن
    100% Font Size